wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

ja swoje 3 grosze jeszcze wtrącę, ale głownie zwrócę się od osoby o nicku przypominającym "usteczka" i wybacz, bo nie wiem jak Cię nazwać.

uważam, że Ty masz jakąś alergię na osoby, które z przyczyn różnych, edukację zakończyły na podstawówce, czy nawet tylko szkole średniej!

z własnych obserwacji przykład Ci podam:
otóż pan mecenas, posiadający własną kancelarię, a co za tym idzie i wykształcenie wyższe posiadł, co rano, stojąc w drzwiach klatki schodowej, pieska swojego na "spacerek" na trawnik wypuszcza!
rozpisywała się tu nie będę, bo chyba wiesz o co mi się rozchodzi.

uważam za tem, że nie wykształcenie tu główną rolę odgrywa, a raczej kultura osobista, jaką właściciele owych czworonogów posiadają!

i nie rozumiem Twoich wywodów i wyzwisk skierowanych do osób mniej wyedukowanych, a rozumując trochę, przypuszczam, że się pouczyłeś w życiu swoim.

reasumując, kultura osobista ma nad tym wszystkim największą przewagę!
pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Sprawdziłam cenę tych woreczków na www.psipakiet.pl. To 26 zł + koszty przesyłki za 200 woreczków czyli wystarczy na około 1 do 2 miesięcy. Ja nie mam problemów z zakupami przez internet, ale starsi ludzie często robią zakupów przez internet. Dla wielu z nich żyjących z małej emerytury to spory wydatek. Już dziś rezygnują z zakupu przepisanych leków, teraz będą musieli zrezygnować z jedynego przyjaciela, bo nie będzie ich stać na utrzymanie pupila. Poza tym podatek od posiadania psa stanowi dla nich poważne obciążenie finansowe. A co z ludźmi, pobierającymi niskie renty z tytułu niezdolności do pracy, ludźmi którzy stracili pracę, albo pracują na 1108 netto /płaca minimalna/. Mają pozbyć się kosztownych domowników - psów? Podobno radni w Zambrowie w ogóle znieśli ten podatek.
Dziś na swoim osiedlu /CENTRUM, ŁSM/ szukałam chociażby śladu pojemnika na pie odchody. Niestety, nie znalazłam.
Proponuję, aby część diet radni przeznaczyli na zakup woreczków do sprzątania, jeśli pieniędzy na ten cel nie ma w budżecie miasta. A potem niech sobie odbiorą z ewentualnych mandatów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

A ja myślę, że pod stwierdzeniem "łomżyńskie" kryją się wszyscy. To taki skrót myslowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

To nie muszą być jakieś 'specjalne' torebki.
Zwykła reklamówka, torebka z folii tzw. 'śniadaniowa'. Przypuszczam, że to nie jest drogie. Poza tym nie jest to kwestia techniczna, a raczej mentalna. Brak kultury i tyle.
Natomiast wiem, że im pies jest droższy w utrzymaniu (to samo dotyczy nieruchomości, samochodów itp), tym samym bardziej się o niego dba (może to smutne, ale niestety prawdziwe).
Psy lęgną się na potęgę i bez żadnego tołku właśnie u tych, którzy nie zajmują się nimi wcale (poza ich przygarnianiem).
Zresztą, po co wywarzać otwarte drzwi? Zróbmy tak, jak to robią w cywilizowanym świecie. Tam nie ma problemu sterylek, sprzątania, pogryzień, łańcucha.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

nie chodzi mi o reklame, wlasnie sama znalazlam te ogloszenie na portalu. liczylam tylko na porade. jezeli ktos wie cos o tej budowie badz o innych firmach zajmujacych sie budowaniem osiedli domkow w przyzwoitej cenie to prosze o porade czy warto w cos takiego inwestowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Jasne, że nie muszą to być specjalne torebki czyli ulegające biodegradacji. Niech się o to nasze dzieci i prawnuki martwią, za ile lat to świństwo się rozłoży. Najważniejsze, aby teraz nam nie śmierdziało, więc zwykła reklamówka czy inna folia wystarczy.
Chusteczka higieniczna rozkłada się przez 3 miesiące, bilet autobusowy przez 4 m-ce. Zanim zniknie ślad po plastikowej reklamówce, minie kilkaset lat /nawet 400/ . Jeszcze dłużej, bo do 6000 lat, rozkłada się plastikowa butelka. To ważne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że co roku „produkujemy” średnio 350 kilogramów śmieci na osobę.

Psia kupa po paru dniach rozłoży się i użyźni trawnik. Ale lepiej podsypać trawnik nawozami sztucznymi. Nie śmierdzą i nie są szkodliwe dla zdrowia ludzi, w przeciwieństwie do psiej kupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Zgadza się, ale w Polsce na co drugim trawniku jest tabliczka "nie deptać trawników", więc ludzie po trawnikach nie chodzą, stosują się do zakazów, a tym samym wdepnięcie im nie grozi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

nienawidzę tego w moim mieście. Obsrane wszystko i wszędzie. Ale coraz więcej ludzi sprząta....to podnosi na duchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Masz psa, to oczywiście sprzątaj po nim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Pepe-szaa ja osobiście nie mama nic do Ciebie ale jest jedna kwestia chyba do uzgodnienia.... Chyba ale przyznasz chyba racje mi wtronciłąś się w moje życie osobiste swym wpisem coś tam było o spowiedzi... dla czego to zrobiłaś przecież nie znasz mnie i jej... a może zepsułaś swym wpisem relacje miedzy mną a nią?????? A jakby przez takie Twoje wpisy w necie czyjeś małżeństwo się rozpadło ...... nieładnie postępujesz jak i reszta tłuków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Nie tylko łomżyńscy, mąż złożył skargę na pracodawcę z Nowogrodu... na 8 miesięcy "zatrudnienia" (umowa o pracę, skierowany został z Urzędu Pracy) pracodawca odprowadził podatek do US za 2 miesiące(wyszło przy rozliczeniu rocznym) i za taki sam okres czasu składki do ZUSu (mąż poszedł do instytucji się zapytać) - i wiecie co? Nic, PIP nic z tym nie zrobił, w ZUSie powiedzieli, że egekucyjnie sprawa pójdzie za pozostałe 6 miesięcy, a podatek my zapłaciliśmy. Facet siedzi w niemczech, ma wszystkich w du**e i się śmieje z nieudolności polskich urzędów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Chcecie wiedzieć jak działa TESCO? Zapraszam na forum Zambrowa, a wcześniej polecam poszukać buńczucznego artykułu o otwarciu tegoż sklepu w Zambrowie. Zatrudnią jak u nas na początek 80 osób!!! na 3/4 etatu potem połowę zwolnią, a rzeczywistość dziś jest taka, że byli kierownicy są albo zwolnieni albo zdegradowani do liderów, liderzy na sprzedawców, umowy ci co pierwotnie mieli na pełen etat (głw. kierownicy) na 3/4, a ci co mieli 3/4 po zwolnieniu dowiedzieli się w Urzędzie Pracy, że nie liczy się to do stażu pracy zapewniającego zasiłek dla bezrobotnych. Ktoś wyżej pisał ile kas tyle kasjerów. Nie w TESCO! tu liczy się przepustowość przez kasy samoobsługowe, a kasjerki czasem siedzą, jak te się zapychają lub upierdliwy klijent zażąda!! No oczywiście obietnice będą inne. Zambrów już to przerobił i mało kto chce iść tam do pracy. Kasjerka to nie tylko kasjerka, ma także wykładać towar, robić tzw fejsowania, straty, pracować na magazynie etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

masz rację Omanio!
zasłużyłam na opieprz!

i "orzeszek" mój podpowiada mi, że przeprosić Cię powinnam, co z tego miejsca czynię! nie chowaj urazy do mnie!

co jednak mojego zdania nie zmienia, że sex i jakby go inaczej nie nazwał, był, jest i będzie jedną z największych przyjemności jaką człowiek posiadł!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Zakładajcie ciemniaki swoje własne beznesy i nie narzekajta jaka wam bieda. Fakt większość to cwaniaczki ale i ludziska sami zmuszają do tego. to co się teraz dzieje zakrawa o pomstę do nieba (rzecz biorąc ogólnie)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Darek1638 ułomku założę ale ja będę Twym alfonsem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Poszukaj nr zapisanego jako mama lub tata lub ICE i zadzwoń. Tak najszybciej odnajdziesz właściciela.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagonka na uczciwych lekarzy wciąż trwa.

Na ul.wesołej jest nadal:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org