poniedziałek, 01 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Otóż ku**wa to! Wreszcie jakiś rozsądny apel.

Najbardziej to kocham tych tłuków bez szkoły, tudzież te frajerki bez jakiegokolwiek pomyślunku, które wyjdą z psem, pies s.ra często bardzo blisko chodnika, niecały metr od właściciela stoi biały jamnik (dla niewiedzących - kosz z torebkami na odchody psie, wystarczy sobie wyjąć torebkę i sprzątnąć po pupilu, nie trzeba nic nosić ze sobą!!!) a ci kutwa nic, udają, że nie widzą, odwracają tępy wzrok w drugą stronę i idą jakby nigdy nic. A najbardziej to uwielbiam, jak te tłumoki wyprowadzają psy na trawnikach tuż przed bramą szkoły i te ich psy srają dokładnie w tym miejscu, przez które każdego dnia biegną setki pierwszo-, drugo- i trzecio- klasistów, niewinnych małych dzieci, które mogą poślizgnąć się na takiej kupie, tudzież co gorsza wpaść w nią twarzą. Ale prziecież jak właściciel psa jest tłumokiem bez szkoły to co go obchodzi, że małe dziecko może wpaść w kupę, prawda? Niech uważa mały gnój gdzie chodzi! Ważne by psy miały gdzie srać a właściciel nie musiał się przypadkiem schylić i po nim posprzątać, bo to przecież wielki wyczyn, wysiłek i w ogóle hańba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

na yutube , moglam wkleic strone:) polecam drugi bardzo na czasie teraz Tylko razem z córką (Not without my daughter) 1991 Lektor ,

http://www.youtube.com/watch?v=Edg8lC1Y1dM&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Oświećcie mnie. Gdzie można dostać bezpłatne torebki na psie odchody w centrum naszego miasta, ewentualnie, gdzie można je zakupić w centrum i ile kosztują. Bo jeśli korzystam z torebek śniadaniowych /folii/, to z ekologią czy ochroną środowiska nie ma to nic wspólnego. Odchody rozłożą się szybko, folia niestety nie. Poza tym dziwię się, że radni nie wprowadzili zakazu pakowania towaru w reklamówki i inne "folijki". Myślę, że można wyrzucać do śmietników, bo pampersy też tam znajdują swoje miejsce docelowe /chociaż często widuję te "pakunki|" w lasach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

O którą panią dokładnie Ci chodzi?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

bez sexu zycie nie ma sensu .Sex to jest cos lepszego od kawy porannej lub

wieczornego piwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

dodaj ogłoszenie na www.student.lomza.pl <-- polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

czy ten klub nie inaczej teraz się nazywa?
_______________________________
student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Ogrzewać dom można też paliwem z biomasy pellety, Ceny za tonę jeśli znajdzie się dobrego dystrybutora Stelmetu kształtują się bardzo przystępnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Wystarczy ogloszenia przegladac. ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

mkp86 a Licencjat z wych. fiz. to tez bzdura ??

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

O młoda Panią, okraglą :)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Polecam woreczki z www.psipakiet.pl. Są biodegradowalne. Niestety trzeba w nie zainwestować dodatkowe parę groszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

MATURA Z RELIGII? TOTALNE DNO...

TRZEBA MIEĆ COŚ NAPRAWDĘ POD DEKLEM, ŻEBY TAKIE COŚ WYMYŚLEĆ.

W szkole na religii i tak się nic nie robi..
Dużo osób nie wierzy, i sie tym nie interesuje.
Religa w ogóle nie powinna być w szkolnictwie, albo przynjamniej nie w tym wymiarze godzin.

2 godziny religii w tygodniu? a fizyki, chemi, etc po 1...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Jadę dziś wieczorem do Warszawy. Mam 3 wolne miejsca tel. 501-341-975.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Zgadzam się z @Kajaa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

A mnie najbardziej odpowiadały te, które wyłożyła przy pojemnikach "Perspektywa": torebka papierowa, w środku tekturowa "łopatka" . Żadnej folii i sprawa jasna. Tyle tylko że nie mogę takich nigdzie kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Ale z niej cudny lizak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

aż tak zle nie było:)


Instruktor nauki jazdy na kat. C+E zaatakował mnie fizycznie i wulgarnie znieważył na placu manewrowym. Wyrzucił mnie z placu i powiedział, żebym już nigdy się nie pojawiał.
Powodem ataku było to, że przedzwoniłem do biura z reklamacją na instruktora.
Podczas szkolenia instruktor był do mnie agresywny, niekulturalnie się do mnie zwracał, był niepunktualny, zostawiał mnie samego na placu manewrowym, umawiał się z dwoma osobami na tą samą godzinę, zostawiał mnie samego na placu manewrowym a w tym samym czasie jeździ z inną osobą na kat. C, kilka razy zdarzyło się, że nie pojawił się w ogóle i dostałem kluczyki od innego kursanta i miałem sobie jeździć.
W dniu 21.03.2008r. miałem pierwszą jazdę. Iinstruktor był ze mną 5 minut na placu manewrowym dał mi kluczyki do samochodu i odjechał samochodem osobowym. Plac manewrowy nie jest ogrodzony i przechodzą przez niego osoby z zewnątrz i przejeżdżają samochody do różnych firm.
Byłem zmuszony dzwonić na komórkę instruktora kilkanaście razy, gdy ćwiczyłem na placu, żeby dał mi jakieś wskazówki dotyczące nauki jazdy. Instruktor w tym samym czasie miał drugiego kursanta, z którym jeździł po mieście na kat. C. Prosiłem instruktora, żeby przyjechał na plac manewrowy, żeby przećwiczyć inne manewry na placu i żeby w końcu wyjechać na miasto. Ani razu samodzielnie nie sprzęgałem przyczepy z samochodem, ponieważ instruktor bał się, że coś zepsuje.
Nie dostałem do dnia dzisiejszego do podpisu Karty Przeprowadzonych Zajęć. Od początku kursu upominam się o nią. Powiedziano mi w biurze, że kartę dostanę na koniec kursu do podpisu.
Gdy w dniu 16.04.2008 r. przyjechałem do biura i powiedziałem o ataku fizycznym na moją osobę i innych nieprawidłowościach zostałem bardzo źle potraktowany. Poprosiłem o wydanie Karty Przeprowadzonych Zajęć. Pani odpowiedziała, że nie jest jeszcze wypełniona i dostanę później do podpisu. Kierownik Ośrodka dawała mi wyraźnie do zrozumienia, że mam zrezygnować. Prosiłem o podanie mi nr uprawnień swojego instruktora, niestety nie podano mi. Ośrodek nie interesuje się całą tą sytuacją. Nie dostałem nowego instruktora w celu kontynuacji szkolenia. Ośrodek do tej pory się nie odezwał do mnie.
Ja z kursu nie zrezygnowałem. Dopełniłem wszystkich obowiązków. Zapłaciłem całość pieniędzy za kurs tj. 2200 zł i przestrzegam obowiązków wynikających z nauki jazdy. W tej chwili Ośrodek nie chce mi dać nowego instruktora. Nie chce mnie szkolić. Zostałem potraktowany przez Ośrodek bardzo źle.
Złożyłem reklamację do biura i w dniu 30 kwietnia 2008r. dostałem odpowiedź, że mam się zgłosić do biura 07.05.2008 w celu odebrania dokumentów oraz pieniędzy za niewykorzystane jazdy na kursie prawa jazdy kategorii „C+E”.
Nie wiem co dalej mam robić. Kto nadzoruje Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców? Gdzie mogę złożyć skargę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

to zależy co lubi prawda??? najlepiej to dowiedzieć się co facetowi brakuje itp i wtedy to mu kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Jaka pojemność twego Crossa ?:D grudzien szybko minie :D

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Witam
Szukam nie duzego domu w okolicach. Co wy na to http://www.domlomza.pl/ warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Miasto z pewnością duże ilości takich woreczków mogłoby zakupić w dużo niższej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Sam se kupuje ubrania w necie ostatnio przyperli zajefajny sklep z ciuchami porażka trzeba chyba będzie kupować zagranico:((((


http://www.denley.pl/pol_m_Odziez-Dla-Niego-250.html

http://japanstyle24.pl/pol_m_Odziez-meska-163.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Ja się obawiam o przyszłą obwodnicę w tamtych rejonach. A tak poza tym to tu nie jest miejsce na reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Tak jak marcinxx podał : Xsensations
http://xsensation.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

a już myślałem ze KTM :D


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Pepe-szaa! czepialska jesteś !!!! Jakbyś była adminem tego cóś tam niby portalu to z musu byś musiała banować swych znajomych sąsiadów:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Pepe-szaa!
mi bzykanie kojarzy się z rodzajem dźwięku,a pierdo..lenie z wulgarnym zamiennikiem słowa gadanie,ale skoro Twój"orzeszek"podpowiada Ci inaczej to współczuję otoczenia w którym się wychowujesz.Czytając Twoje posty,popieram twoją teorię o skutkach ubocznych chwil w uniesieniu spędzonych,gdyż Jesteś żywym dowodem(czyt.skutkiem ubocznym)
nie zamierzam więcej reagować na prowokacje czynione przez ludzi którzy zamiast kochać się,pierdo...lą się jak zwierzęta z kim popadnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

moze masz racje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

*Benia* sama widzisz w tym kraju nie można żyć normalnie uczciwie kumoterstwo i powiązania albo siedzisz cicho i godzisz się na warunki stawiane przez bezznesmenow,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Wczoraj tj. sobota 24.11 pod dyskoteką MILANO w Jeziorku znaleziono tel. SAMSUNG.Tel jest aktywny i czeka na właściciela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

chłopie, Ty jakiś nawiedzony jesteś?!

a co ja mam do Twojej spowiedzi?
co mnie to obchodzi czy chodzisz, czy nie?!
to Twój wolny wybór i kwestia wiary jaką wyznajesz!

i między nikogo w życiu swoim się nie wtrąciłam i nie zamierzam wtrącać i małżeństw żadnych zamiaru rozbijać nie mam!

a tak w ogóle to psim g...nie tu rozprawiamy, a nie o Twoich problemach z kobietami, które to z resztą takie g...o mnie obchodzą!

pozdrawiam Cię serdecznie i "zejdz już ze mnie" proszę Cię bardzo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Wez ze schroniska.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

ponawiam pytanie, ktos zna jakis sklep fdzie moge znalesc sukienkę na studniówke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Kiedyś był na Wesołej, nie wiem, czy nadal działa.
I kojarzy mi się jeszcze na Rządowej, w takim wolnostojącym niskim budynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Pepe-szaa! nikt Tobie w realu nie zwrócił uwagi że jesteś beszcze,ną Kobietą zapominasz Siebie/ Nie Lubię Ciebie bo nie mama za co Cię lubić ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk liczy na amnezję Polaków?

Ale wy kur*a zabawni jesteście. Stwierdziłem, że na tym forum to nikt nigdy nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org