wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

o chłopie! to Ty pakujesz!

to i plecy szerokie posiadasz na pewno?!

wyszyłabym Ci, ale podejrzewam, że kordonka mi nie starczy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

no nie wiem, czy stać Cię będzie?!

kordonek tani nie jest, a ja artystką znaczną jestem i tanio za usługi nie biorę!

na te witaminy zabraknąć Ci może i moje rękodzieło w marność pójdzie jak wyglądał będziesz jak Janosik z 13 komisariatu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

No mnie stać ale nie wiem czy ciebie będzie na zakup

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

Oczywiscie mi chodzilo o tortille.
Dziwnym sposobem jest strasznie podobny do "pizzy w rozku". Ciekawy jestem, ktory to ma dluzej patent:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

oj Pakero!
już Cie chyba stać nie będzie!

a tak w ogóle to czytelnicy tego Forum pomyślą sobie:
duży, silny, a nieudacznik jakiś!

haftować nie potrafisz, samochodu sprzątnąć samemu też!

ale serce mam wielkie, to i zarobić Ci dam!
jak mnie węgiel przywiozą, to do komórki byś mnie go wrzucił?

zapłacę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

adamus nikt nie miesza podatku z obowiązkiem sprzątania. Ta opłata powinna dosłownie wspomóc stworzenie odpowiednich warunków, żebym mógł zgodnie z wymogami, normami, zasadami prawnymi higienicznymi obywatelskimi sprzatnąć po psie, a oni po kilu dobrych latach obowiązującej ustawy zakupili i oznaczyli kilka pojemników. Do kosza można, a no nie można. Czy osoba propagująca wyrzucanie odchodów do zwykłego kosza u siebie w domu do wiadra robi? I to nie podatek, tylko haracz, bo z podatku są jakieś wymierne korzyści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

Matura to tylko sprawdzian z twojej wiedzy. Więc czemu nie, morze przecież być i z buddyzmu czy islamu. Ważne aby znalazł się odpowiedni egzaminator który by to sprawdził. Natomiast sądzę, że nie powinna zastępować przedmiotów podstawowych takich jak j. polski, j. obcy, matematyka.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sensacja w wyborach na I sekretarza KC PZPR-pis.

Sprawdzian z wiary? wiara to indywidualna sprawa każdego człowieka. Finito. Bzdury pomysł i żądanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org