wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

Nie zamierzam nikogo skarżyć, interesuje mnie: Kto pełni nadzór nad ośrodkami nauki jazdy? Gdzie ewentualną skaargę mogę złożyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

Witam!!!

Czy wiecie ile się czeka na wynik MS w Olsztynie ( pozytywny oczywiście) ???? ja czekam już 3 tyg i nic nie dostałem ani listu ani tel?????

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

To masz szczęście że nie robiłas zakupów u mnie :):)

Bo zobaczyłabys jak dba się o porządek na póleczkach :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

z kulturą to ja jestem "na ty", tak że honor Ci zwracam, bo nie słusznie posądziłam Cię o nieumiejętność kierowania autkiem!

ale podtrzymuję tezę, obyś ze skargami się powstrzymała! dla dobra Twojego!

życzę owocnej nauki i zdania za 1-szym razem!

obyśmy się nigdy na krzyżówkach jakiś ze sobą nie "cmoknęły"!
czego Tobie i sobie z całego serca życzę!
pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

a pochwały w takim razie do kogo mogę kierować:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

Przyjmujesz zaproszenie?Hmmm w poniedziałek wybiorę się do Ciebie ba zakupy,a że jestem wybredna to sie przygotuj na ostre wejście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

Zapraszam :)

Zobaczysz jak sie porządek trzyma :):)

Pooglądaja i jeszcze dziękuja za to ze pozwoliłem im obejrzec hahaha :):):)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Mowa miłości” środowisk LGBT+ w praktyce: szydzenie z Pana Jezusa, Kościoła i papieża

Maruda,a ciebie jeszcze nie drapnęli?Słyszałem,że mają na ciebie jakiegoś haka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org