wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \"niebezpieczne związki donalda tuska\".

Ja od roku nie mam telewizora i dobrze się z tym czuje i nie sponsoruje dyrektorów i ich sekretarki z TVP !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

max payne
minecraft
modern combat 3
battlefield 2
asphalt 6,7
dead space
fifa
backstab
9mm
gangstar rio
nova 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

mam fuckbuuk-a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Porażka jakaś ludzie są coraz gorsi, nawet zwierzęta tak nie postępują, bo nawet zwierzęta nie bronią czegoś takiego. Oby ta pani ze wstydu się spaliła i jej kazano kiedyś wyjść z taką potrzebo i oby zlała się w gacie na oczach ludzi może by inaczej podeszła do sprawy. Nie oszukujmy się ale te czasy jakie są i będą coraz częściej będą pokazywać jacy ludzie są dążąc do władzy i pieniędzy , ludzie myślą że jak siedzą na stołku i mają trochę władzy i pieniędzy to im wszystko wolno szkoda że zapominają że też są tylko zwykłymi ludźmi którzy też kiedyś umrą. Droga Pani z biedronki wstydź się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

czy ktoś się orientuje w jakie dni i godz przyjmują ginekolodzy na sikorskiego 95a?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Po czwartym razie powoduje miękkość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

A co Biedronka to szalet miejski ????

Tam chodzi się na zakupy a nie na załatwianie potrzeb fizjologicznych .
Wchodzi sie , robi zakupy i wychodzi a nie łazi godzinami i roz...dala wszystko na półkach że może trafi się coś tańszego o 10 gr.

Jeszcze raz napisze bo bydło nie zrozyuumialo !!!!!!

WYSZ..CZAC TO SIĘ TRZEBA W DOMU A NIE W SKLEPIE .


SKLEP TO SKLEP A NIE MIEJSKI S.R.A.C.Z
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Miejski sracz jest na Placu Pocztowym mogła paniusia iśc :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

O pięć dni zapóżno niestety:):):)

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Polecam Monikę Górską godzina 40zł lub pana Sławka Danowskiego ile bierze za godzinę nie wiem,bo od swoich kursantów brał mniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

To chyba reklama bo ja tam żadnego psa nie widzę.Je 99 gadaj że chcesz chałupę sprzedać razem z budą którą dostaniesz od foruma.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

To masz i mój Omanio :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

We dwoje zawsze raźniej;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Dzięki:)

Pepe- szaa jeszcze nie miałam okazji przystąpić do egzaminu:( niestety. Mało tego nie ukonczyłam jeszcze kursu, mój instruktor ma tak wielu kursantów,że dla mnie ma czas tylko 1 raz w tygodniu, dlatego też szukam kogoś u kogo mogłabym jezdzić częściej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Bo mnie do szału fi....ta doprowadzają dziadygi które chodzą i grzebią na półkach jak w gruszkach ulęgałkach i robia roz....dol .

Tak wam ciężko odłozyc to na miejsce ?

Sie ku..wa nauczyły w szmatexach grzebac i tak im zostało :):)

Normalny sklep to nie szmatex , w normalnym sklepie jeżeli cos się ogląda to i odkłada na miejsce a nie rzuca byle gdzie !

ZAPAMIĘTAĆ TO WSIOWE, TŁUMOKI BO NASTĘPNYM RAZEM PO ŁAPACH BĘDĘ WALIŁ :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Omanio! tylko współczuć Ci zostało!

chłopaki! macie rację! oprócz oczywiście Transpondera.

po upojnych godzinach nigdy problemu z kręgosłupem nie zaznałam!
z chodzeniem i owszem, zdarzało się nogami "zaplatać", ale to przejściowe.

sex jest wspaniały!!!
spróbuj Omanio!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\\\\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\\\\\".

A na zeszyt dajesz?Bo do wypłaty zostało jeszcze kilka dni;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Damy radę Omanio :)
Dogadamy się nie będziesz narzekała napewno :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

pochwały?

pochwalisz się jak zdasz!

z serca całego Ci tego życzę i pozdrawiam przyszłą uczestniczkę korków na łomżyńskich "ałtostradach"!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Na imię ma mrrrr?Całkiem ładnie.A czy to ja?Nie wiem.Czasami gdzies tam zajdę,i widze jakieś ciacho,ale czy to u Ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

ja sobie kiedyś sama zrobiłam to też spróbuj,dla chcącego nic trudnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalecana wszystkim Polakom książka Sumlińskiego - pt. \\\"niebezpieczne związki donalda tuska\\\".

Następnym razem jak zajdzie to zapytam o imię :)

Chociaż nie jestem pewien, bo strasznie mnie krępuje tą swoją kulturą i boje się że nie spodobam się jej i że że mi powie spadaj dziadu :( :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org