czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
posel Kolakowski

wystarczy wyjść na balkon i masz zmierzch za darmolca i bez rejestrowania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posel Kolakowski

Więc tak. Znak jest taki: http://img341.imageshack.us/img341/5687/f10y.jpg, Również narysowany znak na jezdni informujący o możliwości skrętu w lewo oraz zawróceniu. A sygnalizacja świetlna jest o ile pamiętam tego typu : http://eti.agh.edu.pl/brd/znaki/ms3.gif Czyli s3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posel Kolakowski

OjciecR. poczekaj jutro zmienię profil na portalu społecznościowym i może akurat znajdę se twoja facjete i se wkleję tylko nie wiem czy nazwać się jako on czy ona a moze jakiegoś ufoluda se wymyśle bo wiem że też łykniesz i zapiszesz w swej pustej mózgownicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posel Kolakowski

Nie wiem czy wiesz ale wysyłając do nich smsa zgodziłaś się na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym przypadku numeru telefonu. Także teraz co jakiś czas będą wysyłać do Ciebie smsy z tego typu konkursami, żebyś grała dalej.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posel Kolakowski

Sex jest szkodliwy, bo powoduje miękkośc kręgosłupa:)

Potwierdzono to naukowo, czy nie ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posel Kolakowski

Ja natomiast szczerze polecam OSK Michał Wróblewski, instruktor ćwiczy i tłumaczy wszystko od A do Z. Wczoraj zdałem egzamin co zawdzięczam temu Panu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org