piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BARDZO WAŻNE !!!

Szok!!!!Jeśli ta Pani z biedronki czyta te posty to niech zastanowi się nad swoim zachowaniem i postawą. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jestem oburzona!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

polecam film Czarna Ksiega ---o tresci porozmawiamy jak obejrzycie. Naprawde ciekawy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

Wg mnie w takich sklepach jak biedronka i w ogóle marketach większych toaleta dla klientów być powinna. Dziecko to dziecko w domu może siku zrobić, napije się soku i znowu się chce... Podobnie kobietom w ciąży :P

Marudo dziecka 5letniego w domu bez opieki raczej nie zostawisz samego, nie każdy ma dziadków pod nosem czy rodzeństwo czy dobrą ciocię, która posiedzi z maluchem. Ale Ty na pewno pamiętasz, że siku trzeba zrobić przed wyjściem na piwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

a nie można było zakupić autobusów na gaz?

mogły by i puste jeździć (tak jak teraz) ,ale koszt o wiele mniejszy.

Gazowe autobusy jeżdżą już w Toruniu, Gdyni, Olsztynie i Warszawie. W kolejce czekają Katowice i Kraków.

http://zielonemigdaly.pl/2006/07/autobusy-na-gaz-w-rzeszowie/


u nas wszyto droższe i gorsze niż w innych miastach,ale za duże tu przekręty są i znajomości i dlatego tak jest...

mam na myśli m.innymi basen jaka i stadion drożej i gorzej niż w innych miastach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

każdy jest za promowaniem 'swoich' i u każdego tylko się na gadce kończy tak jak z tymi kebabami każdy gada ja u /brudasów/ nie zjem (cytuje nie ubliżając nikomu) a jednak znajdują się tam ludzie w nocy co poradzisz Polacy taki swój honor mają pomimo że obok jest kebab Polski i to samo jest z promowaniem swoich to tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

Za darmo to można tylko w miche zarwać :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

nie dawaj żadnych namiarów!
a wiadomo o co mu chodzi i co tej pani zrobić chce?
może ze strzyżenia niezadowolony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BARDZO WAŻNE !!!

Kup piec z gwarancją i będziesz miał dobry dostęp do serwisu. tam, gdzie kupisz zaproponują zapewne kogoś do podłączenia i serwisu.
Moim zdaniem kondensacyjny. O ile stać Cię na to. Komin możesz wyprowadzić przez ścianę (bez wykorzystywania starego komina).
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org