czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Taka prawda !

Dziś znalazłam się w sytuacji, w której moja córeczka chciała siku podczas robienia zakupów w Biedronce przy ul. Szosa Zambrowska. Zapytałam ochroniarza czy mogę skorzystać z łazienki, wskazał mi do niej drogę, więc wzięłam dziecko i poszłam....Nie zdążyłam otworzyć drzwi do toalety, gdy PANI siedząca w biurze zaczęła krzyczeć, że nie mogę tam wejść bo jest to łazienka dla personelu;/ Grzecznie poprosiłam, ze względu na dziecko (które ma 5 lat) czy mogę jednak skorzystać. W odpowiedzi usłyszałam pytanie: Czy dziecko ma badania sanepidu??W tym momencie złość wzięła górę i zapytałam czy ta pani jest człowiekiem, niestety okazuje się, że nie jest, kazała wyjść. Z zapłakanym dzieckiem wyszłam ze sklepu. Czy ludzie zapominają o człowieczeństwie? Nie rozumiem jak można tak potraktować dziecko! Życzę tej pani aby sama znalazła się w przyszłości na moim miejscu i poczuła żal i smutek dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

tu jest jeden!! :-)
a i zaineresowanie miewam duże,jeno baczeć mnie lepiej na trunki serwowane za blatem niźli na sztucznie naciąganą urodę wyginających się córek moich rówieśników.jesli chcą sie bawić niechby se klocki ustawiały...

krejzolka

Popróbuj w klubie seniora,tam żaden z waćpanów nie omieszka uderzyć w twe łaski i o taniec poprosić se nie daruje ;-P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Może dlatego, że dostają kasę za tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych i zatrudnianie ich :)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

achaa...:D nieźle.....faktycznie stworzone jest tam miejsce pracy wprost idealne dla osoby niepełnosprawnej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

matko jedyna przeciez to male dziecko bylo? Trzeba bylo sie tej baby zapytac czy oni wszyscy maja z sanepidem wszystko ok i trzeba bylo zadzwonic i do inspekcji pracy i do sanepidu, bo w tym calym rozgradiaszu na pewno nie wszystko cykalo. Trzeba tez bylo zdjac malej spodnie i kazac jej nasikac na srodku wtedy musialanby posprzatac bez poomocy sanepidu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

co to za glupia moda zeby na bal maturalny krotkie kiecki zakladac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Owy autor założonego tematu to chlopak pracownicy tej knajpy, ktory lubi objerzezdzac wszystkich na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

nieesia a to mogłoby być ciekawe ;) ciekawe jaka byłaby reakcja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

TA pani to slużbistka. nie wróżę jej długiej pracy w biedronce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Problem w tym że budują i otwierają nowe Biedronki , a nie ma w nich toalety dla Kowalskiego robiącego u nich zakupy. Chcący siusiu róbcie tam gdzie aktualnie przebywacie a problem może się rozwiąże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Polecam Elektryka tel.787668228

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Do Biedronki chodzi się na zakupy a nie na spacery z dziećmi .

Wysz.czać może się w domu przed wyjściem tłumoki:):)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

SUKA!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

no i szansa dla osób z niepełnosprawnością "Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami", dla pozostałych-nie ma co szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Oczywiście że pamiętam :)

I następne robię robię po wyjściu z piwa:):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Zwolnila sie ,znam ja .. Chcesz jakiś namiar ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

gdzie moge za darmo i bez rejestrowania obejrzeć ZMIERZCH część 2 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

OjciecR. dobrze się wżeniłeś czy komuś pierwszy mylion zapieprzyłeś.Jesteś typowym ułomnym Polaczkiem jak zezowaty straszą wymądrzają się w internecie więc podaj adres swej firemki i zobaczymy.Jakim jesteś pracodawco dobrodzieju:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

na zlukaj tv ale po angielsku

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

sorki zalukaj tv mialo byc

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

raczej w kinie
_______________
www.student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

nie ma "Zmierzchu" cz. 2. Jak już to "Przed świtem" cz. 2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Przenosił się ktoś z was z 2 kl do Plastyka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Jak Biedronki ,strokrotki itd powstawały to te małe miały poupadać i jakoś nie upadają tylko ci nasi mniej "chapią" do kieszeni.
Bardzo dobrze,że Tesco prowadzi nabór,dodatkowe miejsca pracy są bardzo potrzebne co odzwierciedla się w statystykach.
Dużo by wyliczać plusów na tle tych naszych rodzimych beznesmenów heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Jeszcze zależy jaka to linia ? Jeśli przesyłowa wysokiego napięcia i od dziesiątek lat to nie licz że Ci przesuną.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Radziu Radziu, stary ty a taki głupi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

nie wiem nic o przesunięciu, jak mają wymieniać to niech wymieniają, tylko co z tą dzierżawą w razie co...wydaje mi się to małoprawdopodobne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Niedawno do schroniska trafiła 3-miesięczna suczka.Być może jest po wypadku.Nie miała nic złamanego.Na skórze otarcie,które już się goi i jeszcze trochę obolała.Jest bardzo malutka,wyrośnie na małego pieska,kilku-kilogramowego.Uwielbia kontakt z ludźmi i ciepło.Najlepiej czuje się na rękach i przytulona.Szukamy dla niej odpowiedzialnego domku bez małych dzieci.Jest tak drobna,że można łatwo zrobić jej krzywdę.Nie może mieszkać na zewnątrz.Trudno zrobić jej zdjęcie,bo chce być przy człowieku i wdrapuje się na ręce.Po adopcji,kiedy sunia skończy 6 miesięcy można ja bezpłatnie wysterylizować w schronisku.
mail : eelinaa@wp.pl
tel. 606 416 949 , 660 464 642











Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

no swinia naprawde.
pewnie narobila sobie wrogow swoim chamskim zachowaniem. az strach tam porzychodzic jak tacy niemili pracownicy sa. mnie juz tam na pewno nie zobacza.
ksiazeczka sanepidowska u dziecka. chora baba. a jaki wstyd przy okazji narobila czlowiekowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

zapraszamy do nowo otwartej pizzeri biesiadowo ul. nowogrodzka 8a tel. 537425917 . przyjdz sprawdz najwieksza pizza w miescie 57 cm oraz nowosc w polsce pizza rozek tylko 6.50 zl codziennie od 10-23 zapraszamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

spia pod mostem biedaczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Aspartam jest w gumach do żucia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Zachęcona wysokimi wygranymi w RMF MAXXX i za namową prowadzącego że wystarczy wysłać TYLKO RAZ swoje imię na nr 7275 wzięłam udział w konkursie...miało być raz...hmm...a co jakiś czas przychodzi do mnie wiadomość zwrotna żeby znów wysłać swoje imię i kupić dzwonek na telef .....
Czy ja czegoś nie zrozumiałam czy może to po raz kolejny robienie w bambuko... Grał ktoś z Was w to..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Mysle ze bardzo zle sie zachowala ta pani. Ja bym jak najbardziej pozwolil dziecku sie wysikac, nawet jak bym mial dostac zjebke od przelozonego. A dlaczego.? Bo jestem czlowiekiem. Ta pani chyba nie zabardzo jest czlowiekiem. Szkoda ze nie wiem ktora to pani, to bym jej powiedzial co mysle o takich ludziach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

wiesz chyba masz cos nie tak z glowka..po pierwsze ludzie umieraja na rozne choroby non stop nawet jesli zyja zdrowo...po drugie czlowiek bylby roslina zeby sluchal i stosowal sie do takich wywodow..po trzecie zycie trzeba przezyc
a nie ograniczac sie tylko do tego co zdrowe i legalne..wszystko jest dla ludzi...a juz niedlugo uslyszymy ze sex tez jest szkodliwy bo tak wymyslili naukowcy..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

myślę że trzeba kupić taką antenę jak mają sąsiedzi i też będzie dużo kanałów, a dokładniej 15 ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka prawda !

Zamierzam wykupić dodatkowe jazdy doszkalające. Kogo polecacie? Kogo odradzacie?Ile kosztuje godzina nauki jazdy?

Przy okazji: Kto sprawuje nadzór nad działalnością tego typu ośrodków w Łomży, przyjmuje ewentualne skargi???

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org