sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Są tacy co wypuszczają swoje koty - ale są tacy co wypuszczają swoje psy (mieszkańcy bloku), gdy idą do pracy.Pies cały dzień do póżna biega wokół bloku - czasami głośnym szczekaniem dopomina się o wpuszczenie do domu. I kto po takim posprzata? Wszak psa nikt nie ukarze. Czyli - jak psa prowadzisz na smyczy - to za niego odpowiadasz - a jak biega bez - to możesz pow. - nie mój - i jest OK??
Poza tym nawet jeśli ma właściciela - to często ignoranta - idzie sobie Pan/Paniusia - niesie smycz w ręku - a pies robi co chce i gdzie chce
....bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

w kocie widzialem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Witam szukam dobrego fachowca w dziedzinie jak w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

specu daj se wafla ,chciałbys się w g..... grzebać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

ja Wam tych pojemników nie żałuję, ale póki ich brak to nie tłumaczcie się co niektórzy idiotycznie :) wasz pies-wasza sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Potwierdzam i również polecam dr Klepackiego. Dobry i DOUCZONY lekarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

BIOGOS ---> ok , takie info to ja mogę znaleźć w necie , tylko dla czego nie ma tego na oficjalnej stronie w pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

myslicie ze warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Możesz też nadmienić że jak nie przyjmą to im grafity po ścianach będziesz walił jak kiedyś niejaki,, dynkx,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

jesli ktos o takiej "glowce" mialby mnie strzyc, to ja tam nie zwiatam, nie oszukujmy sie najlepsza reklama jest poczta pantoflowa :) a gdybys jednak chciala zniszczyc konkurencje to bys sie do tego nie przyznala ;]
nigdy ktomus takiemu nie pozwolilabym nalozyc farby na wlosy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Na Harcerskiej szyją pokrowce samochodowe to i to machną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Nie zdążyłem się jeszcze przyjrzeć jak dokładnie wygląda tam sytuacja, ale jak dobrze zrozumiałem na znakach jest strzłka w lewo + zawracanie, a na sygnalizatorze tylko w lewo?
Nie można zawracać, dopóki działa sygnalizacja świetlna (a ta zapewne nawet na noc nie jest wyłączana?)

"§ 97. 1. Sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator
kierunkowy S-3 dotyczą kierujących jadących
w kierunkach wskazanych strzałką (strzałkami)." + Paragraf 87 ust. 3 jak wyżej kolega przytoczył = nakaz jazdy w lewo z wyłączeniem możliwości zawracania

Tak w skrócie, obrazkowo dla przypomnienia:


Gdyby była taka strzałka na sygnalizatorze jak powyższym rysunku druga od prawej (czywiście tylko barwy zielonej) to wtedy można zawracać.

W ogóle znaków jest zdecydowanie za dużo na tamtej ulicy. Taka moda z ostatnich lat na przeznakowywanie dróg i niekiedy doprowadza to do kuriozalnych sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

Takimi pierdołami ludziom głowe zawracasz... myślałem, że w m jak milość sie pogodzili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złodziejski proceder PiSlamskiego nierządu

aga128:

bardzo dobrze zareklamowana noc wyprzedaży

rzeczywiscie 'bardzo dobrze' jesli na 20 forumowiczow tylko ty sie orientujesz co to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
______________________________________-





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org