sobota, 30 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie wy pedały jesteście głupie.

Pieski pieskami, a co robić z kotami? Wielu właścicieli swe futrzaczki by załatwiały potrzeby na dworze (lub też żeby pół dnia szwędały się bez opieki). A później dziw, bo dziecko w piaskownicy kupę znajdzie, a jak wiadomo koty mają zamiłowanie do piasku.

Okean , żeby każdy podchodził do zycia jak TY :)

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121016/POWIAT/121019622

No jak chca stad wyjechac to Polska powinna im nawet bilet kupic i zyczyc milej podrozy a nie zatrzymywac, zabraniac.


http://vimeo.com/30552441
http://vimeo.com/30552441

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

wie ktos moze gdzie w lomzy znajde sklep w ktorym mozna kupic szisze, bongo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

Witam mam takie wiórki i dam za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

Na poligonowej bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

Pierwsze słyszę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

zależy co chcesz badać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

kejetan gratuluję, mój też robi do kuwety ale potem trzeba kuwetę sprzątnąć czyli gdzieś kupę wyrzucić :) i o to chodzi. Wyrzucasz tę kupę do sedesu czy na trawnik przez okno?
motokoo dokladnie, bądźmy poważni! Z jakiej racji ja i moje dzieci mamy lawirować miedzy psimi odchodami? Czy ja zanieczyszczam swoim zwierzęciem chodniki i trawniki? Co to za tłumaczenie? Kosza nie ma, to nieś, kogo to obchodzi? Że za ciężka ta kupa? Że śmierdzi? A mi nie śmierdzi jak wszędzie to g...o leży nie z mojej winy? Trzeba było myśleć zanim się wzięło psa. Pewnie wtedy nie wiedziałeś że pies się wypróżnia. Może wszyscy d.py wystawmy przez okno... każdy jest odpowiedzialny za swoje zwierzę, o czym ta dyskusja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

taaa jasne, grunt to wybrnąć z sytuacji, chodź i tak nikt się na to nie nabierze:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

To muszę się tam dostać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie wy pedały jesteście głupie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org