piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\"

witam, od dłuższego czasu widzę przejeżdżając drogą z Podgórza do Łomży niezbyt przyjemną rzecz. Otóż, na zakręcie blisko Łomży ,przy samej głównej ulicy,(po prawej stronie jak się jedzie od Łomży) stoi nie wykończony , pusty z napisem SPRZEDAM dom.Z tego co widzę rzadko kiedy ktoś tam się pojawia a do budynku jest przyczepiony łańcuchem pies .Duży, mieszany kundelek wg. mnie totalnie zaniedbany. Z tego co widzę nie ma nawet schronienia przed deszczem, nie ma jakiejkolwiek budy. Nie wiem jak z jedzeniem, pies wygląda naprawdę nie ciekawie.Czy możliwe jest aby ktoś z łomżyńskiego tow. opieki nad zwierzętami mogł podjechać i obejrzeć w jakim stanie jest ten pies?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

www.onlyday.pl

sa z Szepietowa i sa dobrzy w tym co robia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

czy ktoś wie gdzie szyją sukienki(w przestępnej cenie)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

U KRAWCOWEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Jest taki sklep na dwornej na przeciwko katedry z sukienkami, garniturami, płaszcze itp. Tam jak wchodzisz na górze jest krawcowa i szyje ewentualnie przerabia sukienki jeśli jakaś Ci się u nich spodoba.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Pani mieszkająca na Sikorskiego przed samym wjazdem na Nowy Most szyje sukienki ale ma dużo zamówień także trzeba z wyprzedzeniem się umówić. Szyła sukienkę okolicznościową dla siostry wg. jej projektu (siostry), była zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Malachowskiego przy skrzyzowaniu ja tam szylem garnitur a takze robia sukienki :-) ja placilem 500 + material

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Tobie sa potrzebne wiorki ale z zakladu stolarskiego. Suche i czyste.Najlepiej kupic w sklepie zoo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

nie narzekajcie bo niedługo znów na nasze drogi wrócą niezniszczalne "ogórki" hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Oczywiście moi poprzednicy zapomnieli dodać, że po każdym oddaniu krew jest badana pod względem chorób. Jeśli jakimś 'syfem" się zarazisz krwiodastwo ma obowiązek poinformować cię o tym fakcie :)
Oddawanie krwi= przyjemne z pożytecznym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

A mnie interesuje zwykła kora bo w workach trochę drogo wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

:) można kupić ale po co jeśli tartaki oddają za darmo? Przy obróbce drewna, desek powstaje ich trochę a co ważne tartaki oddają ze za darmo a w sklepie zoologicznym za paczkę wiórek podkreślę słabej jakości gdyż najczęściej jest to pył lub bez mała miał a nie wiórki trzeba zapłacić ok 12zł za paczuszkę 50l co wie każdy kto ma gryzonie na dużo to nie wystarcza. Mamy czasy kryzysu więc trza kombinować jak się da :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

MOWCIE CO CHCECIE JA DZIS POSZLAM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA:)BYLAM W SZOKU MAM DOBRANA FRYZURE ORAZ KOLOR I OTO MI WLASNIE CHODZILO,O DORADZTWO:)DLAMNIE TEMAT ZAKONCZONY!DZIEKI ZA ORYGINALNE NIEKTORE WPISY NIEDOTYCZACE WOGOLE TEMATU:)CZLOWIEK SIE TYLKO ZAPYTAL A CO NIKTORZY JUZ GLUPIE DOMYSLY,ZALOSNE:)NARKA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Pan Zalewski z Cine Film. Lata praktyki i kręci zarówno w Polsce jak i zagranicą. Plyty dostępne jako dvd lub blueray.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Best-video coz... to co widzialam na ich stronce nie ujelo mnie ani troszke z calym szacunkiem.

Pan Zalewski? Slyszlam cos ale nie ma zadnej strony internetowej wiec ciekawa jestem bo opinie sa zroznicowane...

Mieszkam zagranica wiec zalezy mi na tym zeby zobaczyc jakies przykladowe teledyski na internecie.

W kazdym razie wielkie dzieki aa wszystkie namiary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Znajdź mi tartak który wióry odda za darmo. Albo sami spalają albo idzie na Brykiet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

tamara34560@wp.pl
przykro mi ale chyba podałas zły adres bo wyskakuje mi ze taki adres nie istnieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Lista śmierci rządów Donalda Tuska czyli... Polska w budowie ...\\\"

powtarzam,nie mieszkam ani w Łomży, ani w Podgórzu.Nie mam adresu tego domu.(nie ma nr.)Gdybym mieszkał w Łomży z pewnością bym przynajmniej nakarmił tego psa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org