czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
reinkarnacja

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

sorry, ale mi nie wydaje się,że jakby naprawdę szukała dobrej fryzjerki temat byłby inaczej sformułowany...chyba, ze panna z tych, co idą tam, gdzie cos otworzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Hej,
Chodzi ktoś z dużym psem na pola za ul. Kazańską? Szukam towarzystwa dla mojej suki żeby się wybiegała, a zawsze jak tam jesteśmy trafiamy na same małe pimpki :p Jeśli ktoś jest chętny na wspólne spacerki: 9meerkat6@gmail.com albo GG: 19225463 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=30421

W końcu jakiś konkretny pomysł. Teraz prosze go wdrożyć w życie. Idzie zima, znowu będzie wszędzie pełno kup, bo zimą się nie chce psa wyprowadzić gdzieś dalej niż obok bloku. Najlepiej jak się załatwi na chodniku! A ktoś inny w to wdepnie gdy śnieg się zacznie roztapiać.

Proszę szanownych radnych o wzięcie pod uwagę jeszcze obowiązku chipowania SWOJEGO psa. Na przykład w ramach płaconego podatku. Wtedy może skończy się chociaż troche problem wyrzucania psów.

Aha, egzekwowanie płacenia podatku od posiadania pieska powinno być też na wysokim poziomie. Wtedy skończy się też "kupowanie psiaka dzieciom pod choinkę lub na urodziny" i potem porzucanie jako nietrafionego prezentu.




Straż Miejska to dobry pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Brawo - niesfornym psiarczykom należy zajrzeć do kieszeni i w ten sposób przeprowadzić rewolucję kulturalną w ich głowach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Konkretnym jego bym nie nazwał. Jak zwykle łomzieńscy radni kombinują od d... strony. Sprzątnąć po psie, nie jest problemem. Problemem jest co z tym zawiniątkiem zrobić. Otóż wyrzucenie zawiniątka do zwykłego kosza jest niezgodne z zasadami prawnymi higienicznymi i czort wie co jeszcze, to też aby wymagać należy takie warunki wcześniej stworzyć, a oni na wspaniały pomysł wpadli... zarobić na gów..nych mandatach, żeby zgodnie z unią śmietniczki białe postawić. Tylko nasi radni na coś takiego mogli wpaść i to wszyscy jak jeden. Wstyd mi dosłownie. Radni zacznijcie mysleć, to parodie, nie uchwały. Co do chipa, jak ktoś dba i kocha, to zachipuje, tylko w zasadzie po co, jak czytnik w Łomży jest jeden i to u weterynarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Niestety wrzucanie kup do zwykłych koszy jest karalne :(

A co do czytnika - ma go każdy weterynarz oraz schronisko. Tak, że pies bez problemu trafi do właściciela (jesli ktoś go znajdzie i będzie chip posiadał).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

W Czechach, Niemczech obowiązują unijne przepisy, u nas po artykule wnioskuję, że nie ważne gdzie g..no smierdzi, na trawniku, czy przy choniku w koszu bez wkładki, jedynie opróżnianym, nie czyszczonym chemicznie. Poza tym w Olsztynie, nie można, wiem, bo mandat od straży ichniejszej prawie dostałem za zielony kosz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

No to w końcu jak jest? Z czego wynika ewentualna kara (Jakie przepisy to regulują) i czemu w niektórych miastach można a w niektórych nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Trzeba jakoś rozpocząć. Samym gadaniem nic się nie zrobi. Dobrze że jest wola radnych do zmianu mentalności ludzi. Ale ja także widze tylko w karaniu sposób. Inaczej nic to nie da. A Straż Miejska powinna dbać o miasto, również o jego wizerunek. Twarde zasady to w tym przypadku dobre zasady. I wierzę, że twarde stanowisko oraz działanie mogą dać rezultat. Codzienne patrole strażników po osiedlach i będziemy mieć pierwsze efekty. Zgadzam się z przedmówcami - smycze, kagańce - dość wolnej amerykanki. Prawdziwi miłośnicy zwierząt wiedzą, że posiadanie psa to nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim OBOWIĄZKI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

MiYu, ten problem już dawno pownien być rozwiązany w postaci odpowiednich pojemników. odnośnie mentalności ludzi, jak określił Brzęczyszczykiewicz, ona jest inspirowana przez radnych. Biały pojemnik powinien oznaczać sprzątać i koniec dyskusji. Zielony kosz oznacza bałagan w systemie i niedbali radni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Witam, bardzo proszę o pomoc jak to zrobić, mam ściągnięte Ovi i Pc Suite i nic nie idzie, podłączyłam telefon, w kompie widzę te smsy, ale nie mogę nigdzie znaleźć opcji, żeby wydrukować. Z góry wielkie dzieki

ps. szukałam w necie jak to zrobić, ale nic konkretnego nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

hej,a ty potrzebujesz towarzystwa dla siebie czy dla suki ???

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

lubisz tanczyc ja rowniez :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

nie mam możliwości skopiowania przez Pc Suite

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

A najlepsze jest na dole i to wcale nie są donosy! To dbanie o porządek dookoła nas. Cytuję z linku powyżej:



"Wagę tego problemu podkreśla komendant Straży Miejskiej w Kępnie Mirosław Solecki:

"Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Kępno, posiadacze psów, pamiętajmy o swoich obowiązkach, w szczególności o obowiązku prowadzenia psa na smyczy na terenach użytku publicznego oraz obowiązku posprzątania po naszym pupilu, aby wszystkim mieszkańcom naszej gminy żyło się bezpiecznej, a tereny przeznaczone do użytku publicznego były wolne od tego typu zanieczyszczeń. Chciałbym zaapelować do mieszkańców naszej gminy, aby zgłaszali do Straży Miejskiej informacje o właścicielach, którzy nie wywiązują się z nałożonych na nich obowiązków, w szczególności nie sprzątają po swoich pupilach."



Informacje w tym zakresie można zgłaszać strażnikom podczas pełnienia służby patrolowej, w Komendzie Straży Miejskiej, ul. Kościuszki 9a, od wtorku do soboty w godz. 6.30 – 22.00, poniedziałek 8.00 – 16.00 lub telefonicznie nr 627825836 lub 606945396."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Nie wiem dlaczego i po co ci oryginal sms, z telefonu...
Ale jezeli to bardzo wazne, to jedyne wyjscie policja-operator.Wtedy bedziesz miec pewnosc ze sms jest prawdziwy i nikt go nie podwazy.
Jesli w celach prywatnych, to po prostu przepisz sms do word i wydrukuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

salon Safona na wojska polskiego. tylko weź jedno krzesło żeby można było dobrze dopasować pokrowce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

A może zrób print screen. Wklej w Worda i wydrukuj. Możesz tak tego screena zrobić, żeby było widać w jakim programie te smsy odczytujesz i żeby wyglądało to wiarygodnie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

Pomogą , jak na Ostrołękę jedziesz jest firma - sklep -stolarnia- czy jak to nazwać - tam produkują drewniane drzwi, dostaniesz wióry ile chcesz. Ja tez biorę dla świnek morskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reinkarnacja

xxx12,

strasznie szybko się umówiłaś, skoro wczoraj przed 18tą zastanawiałaś się, czy tam pójść i co sadzimy o tym salonie.

Wykup sobie lepiej reklamę, bo poprzez takie posty robisz sobie antyreklamę. Powiem szczerze, że bardziej zachęciłaby mnie reklama np. radiowa i z ciekawości może bym poszła, niż głupie posty na forum, gdzie ktoś udaje że to nie jest reklama.

Nie wiem, jak pozostałych forumowiczów, ale mnie stanowczo zniechęciłaś i nie pójdę skorzystać z Twoich usług w tym salonie. A to właśnie poprzez pseudo reklame na forum i głupie wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org