czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

oj działo się działo . Jeszcze o 19.30 parking przed Biedoronką pękał w szwach . Miejsca nie było na postawienie samochodu . W środku ruch i rozbiegane oczy czy coś bedą dawać albo rzucą w dobrej cenie - ha ha ha. W sumie jak to w Biedronce to samo co w każdym z ich sklepów.

Jeden jest wniosek , żadne wydarzenie kulturalne w tym mieście nie wzbudza takiego zainteresowania co otwarcie kolejnej Biedronki. Co to ludzie będzie jak galeria Veneda ruszy - co to ludzie będzie. A na dodatek jak ruszy stacja paliw przy galeri to dopiero będzie się działo. Wizyta jana Pawła II w Łomży przy tym to pikuś. Zoooobaczycie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

polecam Rossman bardzo duży wbór i w przyzwoitej cenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

mam z multimedi neta od trzech lat i nigdy zadnej awari nie bylo

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

http://www.gosk.com.pl/index.php?wiad=20

chyba tu jest troszke wiecej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

508-193-990 - osoba prywatna, wie co robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

drzewko, wlasnie dlatego "wlasnoreczny" wydruk jest po prostu podwazalny...
Zrobic zdjecie, wrzucic do photoshopa i zmienic sobie tresc na wlasny uzytek... No, tym bardziej- jezeli jest sprawa powazna, taka rzecz nie ujdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

Witam!

Wiem, ze temat kamerzysty na wesele byl poruszany wiele razy ale ja to zrobie kolejny raz. Niestety Hq studio, just married sa juz zajeci a mp studios i rec time pictures sa dla mnie za drodzy. Chcialabym sie zmiescic w 3000zl. Szukam kogos z wieloletnim doswiadczeniem i ogramna pasja, ktos kto podaza za trendami itd. Nie szukam tylko kamerzystow z Lomzy lecz z calego woj. podlaskego. Bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi i namiary! Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

Best Video tylko i wyłącznie P.Artur w tym roku kręcił moje wesele a kilka lat wcześniej studniówkę i nie zamieniłabym go na nikogo innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

Best Video tylko i wyłącznie P.Artur w tym roku kręcił moje wesele a kilka lat wcześniej studniówkę i nie zamieniłbym go na nikogo innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoci przeciw aborcji domowej. Rząd próbuje manipulować wynikami konsultacji wykluczając środowiska pro-life

ALE GAFA! Zrozumiałam że dla zwierzaków :). chyba nikt nie obrazi się za moja pomyłkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org