piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

a więc o to moje gadu gadu 41668451

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

Ludzie, co z wami się dzieje? Na co liczysz? Że się odezwie, wymienicie się fejsbuczkiem, smskami i poruchasz? Chłopie, a nie pomyślałeś, że może mieć faceta. Ludzie robią się tacy dziecinni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

nic z tych głupich rzeczy co wymieniłeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

A Ty Edvardzie jesteś za to taki konkretny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

W piątek jest duża impreza z tego co mi wiadomo. Skoro to ostatki to na pewno w sobotę też będzie sporo ludu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

Edvard.. wylęgarnia debili. Nie wiesz, jaki w niektórych klasach jest poziom.
Jak naprawdę trzeba się uczyć. Jacy świetni są nauczyciele. I jakie wyniki. Szkoła moze poszczycić się naprawde wieloma osiągnięciami..Wiem, bo sie tam uczyłam. I jakoś na debila nie wyszlam, a wrecz przeciwnie.
Jak w każdej szkole zdarzy się grupa idiotów. Normalne.

Prędzej tą wylęgarnią jest pg8 niż pg1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

Witam,z fryzjerami jest jak z wygrana w toto lotka,albo trafisz w 6 albo pudlo,przetestowalam juz róznych fryzjerow,tanszych ,drozszych.Coz niestety z zadnego nie wyszlam z usmiechem na twarzy i satysfakcja -jak ładnie wygladam,podobam sie przede wszystkim sobie- to nie narcyzm.Pomysli moze ktos-panienka z wysokimi wymaganiami,nieprawda jestem normalnym klientem .WYZNAJE JEDNA ZASADE JAK JUZ COS ROBISZ BADZ W TYM DOBRY.Kazdy szuka dobrego fryzjera a takich w Łomzy brak,a być moze ja jeszcze na niego nie trafilam.Rano idac do pracy przechodze obok tego salonu,niestety nie mialam odwagi tam wstapic,jesli ta Pani jest dobra w swoim fachu pozyska klienta.Zycze jej powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydostwo Amerykańskie przejęło polski wywiad, kontrwywiad i służby specjalne - opowiada dr. Sykulski

Z moich obserwacji Łomża to miasto kościołów, Biedronek i stacji paliw, a teraz doszło do tego i salonów fryzjerskich... coś przeoczyłam???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org