piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I na huk komu ta szpryca?

Jade na swieta do holandii ,moge zabrac 5 osob,plus auto.wracam na sylwka z powrotem do lomzy (przez okolice Elblaga)-rowniez zabiore auto i osoby.tel 500-649-449 lub 507-319-934



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Nasz sklep przenosimy do nowobudowanej Galerii Veneda, otwarcie będzie miało miejsce wraz z otwarciem Galerii, wiec w okolicach marca 2013. Obecnie możliwe jest składanie zamówień wysyłkowych do Łomży (razem z dostawą i tak wychodzi dużo taniej niż kupując na miejscu w pewnej sieci). Obsługujemy przesyłki pocztowe, kurierskie, paczkomaty i przesyłki elektroniczne. Więcej informacji: www.playergames.pl

Pozdrawiam i zapraszam do naszego lokalu od marca przyszłego roku :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

wolałbym dorożką sobie pojezdzic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

najlepszym rozwiązaniem było by dla MPK zakupienie małych busików takich jak w Ostrołęce lub autobusów 9-10 metrowych

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Dziewczyny sa do dymania a nie tanczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Kobiety te normalne i prawdziwe to rowniez juz gatunek zagrozony.
rozwijajac bardziej temat jest coraz trudniej o pratnerke, zone.
No ale nie generalizuje z pewnoscia sa wyjatki. tylko gdzie je szukac? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Gdyby prezes poszedł po rozum do głowy to pewnie i by tak było jak piszesz Kurczak, a tak mamy to co mamy, piękne puste Volvo spalające w granicach 40l. Dobre rozwiązanie ma także Białystok mający autobusy hybrydowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Bo ja właśnie zapłaciłam za wyjazd snowboardowy, jupi!
Wybieram się do Cortina d'Ampezzo: http://www.ehschool.pl/ehtravel/index.php/zima-2013/ferie-krakow--poznan-mazury/eh-camp-w-cortina-d-ampezzo.html
Mam nadzieję, że będzie fajosko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Z postępem powinni iść i brać przykład z mądrzejszych.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Taaak nie kupujcie przypadkiem w pewnych sieciach tylko czekajcie do Marca (najlepiej ósmego)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Bardzo trudno ja się nie dostałam a malowałam dniami , nocami i wymalowałam H....a z J...jkami. .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

jak dla mnie to chore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Wiecie gdzie uszyja ladne firanki? i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

A ja byłam po 9 i nikt mnie za kołnierz stamtąd nie wyprowadził....no chyba żeby jakaś zgraja przyszła to wtedy może ktoś by zwrócił uwagę że odwiedziny od 14, nie wiem....:) Ogólnie fajny oddział i personel bardzo uprzejmy - oby na każdym oddziale tak było...przynajmniej w połowie...:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Jak dobrze (czyli źle) pójdzie to za 3 miesiące przyjdzie na podpis, zaczaj się wtedy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

jesteś kretynem wiesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

dzieki, jak ktos jeszcze zna cos godnego polecenia to prosze o wiadomosc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Jak nie miałeś odwagi zagadać wtedy to ciekawe o czym z nią porozmawiasz jak się spotkacie? Chociaż wątpię żeby się odezwała do takiego odważnego mężczyzny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Ale w treści jest przecież, że tylko ta dziewczyna może mi odpisać a więc proponuje się nauczyć czytania ze zrozumieniem nie ogarnięty debilu jeden z drugim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Ale ja nie potrzebuje żadnych porad od tak płytkich ludzi jak wy a więc nie rozśmieszajcie i przestańcie pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Generalnie nie lubię ekstremizmów, w żadnej postaci. Ostatnio jednak dużo rozmawiałam na temat sytuacji w Hiszpanii, a ponieważ mam tam kilku znajomych, to mam również informacje z pierwszej ręki. Jak tak z nimi rozmawiam, to mam wrażenie, że te demonstracje u nich to właśnie przez to są, żeby nie było biednie tak jak u nas, bo tam mimo wszystko życie jest tańsze niż u nas. Oni się biją o swoje, kraj jest w totalnym chaosie pogrążony od kilku miesięcy, ludzie cały czas protestuję. Nie dziwie się Panu Profesorowi, że chciał rozwiązać problem z naszym rządem, bo obojętnie od poglądów, dzieje się co raz gorzej i ktoś za to jest odpowiedzialny, przynajmniej po części.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Znowu ktoś nie pomyślał:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

dzięki za info, bo też mnie to interesowała, a wiecie może, czy mają jakaś stronę w necie, bo nic nie mogę wygooglać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

to czas kiedy studenci uczą się do egzaminów poprawkowych, ponieważ nie zdali ich w sesji podstawowej, nie mylić z powszechnym rozumieniem słowa "czas wolny":)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Problem jest bardziej złożony niż się może wydawać, moja ciocia jest z wykształcenia pedagogiem, skończyła studia 4 lata temu i właśnie o prywatnym przedszkolu pomyślała, jednak okazało się, że obwarowania prawne, a nawet sanepidowskie dotyczące standardów, które musi spełniać przedszkola, nawet dla kilkanaściorga dzieci są horrendalne, więc musiała zrezygnować z pomysłu. To było we Wrocławiu, tu spróbowałabym ponaciskać na radę gminy w tej kwestii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

Jakie jest najlepsze gimnazjum w Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

właśnie, tylko, jak już słusznie zauważono, użycie powinno być uzasadnione...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I na huk komu ta szpryca?

ten temat juz był jakis czas temu, ale podpisuje się pod Twoim pytaniem:), z poprzedniego tematu nie wyciągnęłam żadnych wniosków, bo skończyło sie jak zawsze... może tym razem będzie inaczej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org