czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Lub strach, skoro chodzicie w stadach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

ciekawe czy na ostatki warto jechać tam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Nie wiem czym to jest spowodowane, ale w ostatnim czasie (mam na myśli oczywiście 2, 3 lata ) coś sie stało z facetami. Anie nie podejdą zwyczajnie porozmawiać, ani tym bardziej poprosić do tańca, czy to duma ich tak rozpiera, czy tak zwane ,,równouprawnienie'' , w każdym bądź razie to nie to samo co kiedyś, teraz jadąc gdzieś na imprezę najlepiej mieć znajomych, bo inaczej w parze nie zatańczysz, bo nie ma odważnych. Co o tym sądzicie ? Macie podobne spostrzeżenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

a może to ty podejdz do chłopaka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Ktoś może napisać jak ta siłownia w porównaniu do reszty wypada? Interesuje mnie czy są prawdziwe szatnie z natryskami i szafkami.

Sprzęt jak sprzęt, ćwiczyłem w piwnicy więc wystarczy aby był w miarę przyzwoity i dam sobie radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Chyba jestem konserwatystką i większą radość sprawiło by mi gdyby to facet wykazał zainteresowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Nie sądzę, ponieważ ani mi ani moim koleżankom uważam , że nic nie brakuje, nie jesteśmy kulawe, garbate czy tym podobne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Mrówka na Poznańskiej, różne figurki styropianowe 35 gr/szt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

Możliwe, że jesteście typem kobiet które zamiast się bawić przychodzą do klubu pogadać, poobgadywać. Nie wyglądacie na osoby lubiące się bawić i swoją postawą, nie sugerujecie chęci zabawy. Możliwe, że faceci myślą za dużo w przód i się obawiają (np. jeżeli jej się nie spodobam?, lub co gorsze, a jak się we mnie zakocha oj). Możliwe, że jesteście zbyt pijane, lub oni zbyt trzeźwi. Tak sobie gdybam, wybierz wariant :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicki senator z USA: nikt nie używa słowa „marksizm”, ale ideologia nie umarła i nadal może niszczyć

MissO o jakim bojkocie Ty prawisz i kto dał Ci prawo do wyrażania opinii w imieniu wszystkich okolicznych mieszkańców ?
Otóż jestem okolicznym mieszkańcem i mi nowa kwiaciarnia nie przeszkadza i mało tego - z przyjemnością (o ile towar i sama obsługa będą mi odpowiadały) będę robił tam zakupy :)

Robicie z igły widły, a widzę, że Pan Derewońko nieźle się nakręcił przy pisaniu tych artykulików :P Zaiste sensacja :P na miarę Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org