czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bękart Kordaszewski

dołączam się do pytania





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Na 3 Maja a gdzie tam jest drukarnia? Chyba o bibliotece mówicie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Nie strach tylko jeszcze nie czas hehe :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Pewnie za 10 zł. nikt z rodziny nie będzie z siebie błazna robił.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Scoobie przy media expercie jest tanszy :) ale i tak nic nie przebija allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Jeżeli wierzycie w koniec świata,który ma nastąpić 21.12.2012 a macie zbyt dużo pieniędzy żeby je do tego czasu wydać to chętnie przyjmę parę groszy,bo po co mają się zmarnować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

chya biesiade www.chatanowogrod.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Pisz, nalepiaj i wysyłaj.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Dookólnie pewnie tak, ale czy równomiernie we wszystkie kierunki to nie wiadomo. Pole nominalnego zasięgu analogowej dwójki przypomina połączenie dwóch okręgów, jednego większego z dużo mniejszym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Ta, najlepiej po kolacji wieczorkiem odwiedzać.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

ja to co 8tygodni krew oddaje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Przejeżdżam sobie dzisiaj w nocy przez Łomżę. Godzina 00.05. Staję grzecznie co chwilę na czerwonym świetle, wszak zielonej fali w Łomży niestety nie uświadczysz. Nagle ktoś stojący za mną zdenerwował się moimi postojami i mrugnął światłami w wstecznym lusterku. Twardo czekam na zielone i ruszam. Może i człowiek by depnął ale patrzę, że nerwus za mną jest w kolorze srebrnym z niebieskim pasem. Więc jedziemy przepisowo. Chyba się jednak bardzo spieszył, bo minął mnie pasem dla aut jadących z naprzeciwka tak jakbym stał w miejscu, a przecież miałem 50. Niestety złapało go czerwone światło na kolejnym skrzyżowaniu. Postał z 10 sekund, zapalił koguty i poleciał przez trzy światła po kolei. Jak światła się skończyły to kogut zniknął.
Aż się łezka w oku zakręciła, że ja biedak muszę stać na każdym skrzyżowaniu.
Chciałbym wierzyć, że to było ważne wezwanie, chociaż podejrzewam, że chłopakom w busiku o rejestracji A587 (chyba taka była końcówka) pomyliły się dwie rzeczy. Po pierwsze samochód policyjny jest uprzywilejowany gdy jest na sygnale, czyli wyprzedzanie na mieście auta jadącego z max prędkością, bez włączonych kogutów, jest niedopuszczalne. Po drugie koguty nie służą do przyspieszania przejazdu przez miasto, zwłaszcza na czerwonym świetle

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Witam,mam pytanie odnośnie Liceum Plastycznego w Łomży.Czy ciężko jest tam się dostać? Jakie pytania dostawaliście na egzaminie ustnym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

witam
orientuje się ktoś gdzie w Łomży można kupić styropianowy wieniec (na stroik) oraz styropianowe bombki i rzeczy do samodzielnego tworzenia dekoracji bożonarodzeniowych ??
z góry wielkie dzięki





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

hmm przecież służby przycinają neibezpieczne gałęzie co rok :) Ja akurat wolę jak jest trochę zielonego terenu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

No właśnie ja też CZYTAŁEM O TYM. A potem ktoś ze znajomych mówił mi ze podobno te otwarcie to tak na 99%. Dobrze by było jak by powstało takie przedszkole anglojęzyczne nawet w Piątnicy, to przecież blisko. jestem tata trzyletniego chłopca i tez z zona myślimy czy nasze dziecko znajdzie miejsce w przedszkolu. To koszmar z tymi miejscami. Mam tez nadzieje że coś takiego powstanie. Znajomy mówił mi że ma to być przedszkole prowadzone dodatkowo metoda Montesori czy jakoś tak. Nie pamiętam dobrze. W każdym razie to coś nowego i brzmi ciekawie. czytałem trochę o tym i to jest według mnie ciekawa metoda. W Warszawie są takie placówki, ale u nas to o takiej nie słyszałem. Może więc będzie to przedszkole inne jak te wszystkie w Łomży i jej okolicy. Ale czy powstanie to trudno powiedzieć, bo coś temat ucichł tak jak napisał kolega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

może są nieśmiali...krejzolko

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

postarzałaś się przez te 2,3 lata



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

niestety możliwe, jakaś paranoja zapanowała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bękart Kordaszewski

Podaj swojego maila ew. jakieś namiary byłbym chetny :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org