piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Witam
Czy orientujecie się Państwo gdzie w Łomży można sprzedaż 2 kreacje wieczorowe, jakiś komis z ubraniami to przyjmie?
Sukienki w rozm.36 jedna piękna na sylwestra/studniówkę-długa typu syrenka inna w kolorze amarant- również do kostek (np. dla świadkowej) ?
Gdzie to sprzedać żeby w szafie nie zajmowało miejsca?
Orientuje się ktoś za jakie pieniądze to "może pójść"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

ja nie wiem ale tez bylabym ciekawa gdzie mozna sprzedac takie sukienki bo tez mam kilka w szafie a szkoda zeby wisialy niepotrzebnie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Nie wiem jak teraz jest ,ale 2 lata temu zrezygnowałem z powodu częstych awarii,niższej prędkości niż powinna być.
Tak się dziwnie składało,że zawsze wmawiano mi,że to moja wina(wirusy w komputerze itp.
Od czasu jak zmieniłem dostawcę nie narzekam.
Powiedz że chcesz wziąć na okres próbny np.1 miesiąc.Jak będzie pasowało to zostajesz, a jak nie,szukasz innego dostawcy.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...


http://cache.msm-images.myspacecdn.com/msm80jpg75/profile01/122/m_60d30cb165744bbcbcec609a1e710c41.jpg

http://cache.msm-images.myspacecdn.com/msm80jpg75/profile01/122/m_60d30cb165744bbcbcec609a1e710c41.jpg



http://cache.msm-images.myspacecdn.com/msm80jpg75/profile01/122/m_60d30cb165744bbcbcec609a1e710c41.jpg

http://cache.msm-images.myspacecdn.com/msm80jpg75/profile01/122/m_60d30cb165744bbcbcec609a1e710c41.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Prywatnie.To po co do cho***y płacimy podatki czy obowiazkowe ubezpieczenia???

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Kolejką najlepiej!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Orany_Julek A jakiś namiar do tego fachowca ??:)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

dvw ,,,, jak drzewo przeszkadza to trzeba wyciąć a obok posadzić sadzonkę ,nie wiem co za problem ,wolę beton pod nogami jak kupę liści i gałęzi połamanych ,po co w górę patrzyć aby konar gałęzi na głowę nie spadł .

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

nie wiecie co z takim delikwentem zrobic??? zaczekaj az wyjdzie sobie z pracy zlap w ciemnym kacie i porozmawiaj z nim heheh tacy gamonie tam pracuja ze mi to ich szkoda jest ja zawsze jak wchodze oni probuja za mna chodzic to dostanie jeden z drugim ostro zjebe i juz po wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

angela.ania możesz iść na fundusz, ale sobie poczekasz. Ty mi wytłumacz dlaczego NFZ refunduje leczenie kanałowe tylko w przednich zębach, dlaczego refunduje tylko ciemne plomby? Innymi słowy dlaczego muszę bulić za wizyty u dentysty?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

A gdzie ta Biedronka?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Na 3-go maja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidia Staroń przegrała z grodzkim tym od ręki na kopertach ...

Gdzie uciekacie na Ostatki ?
Gracja Kupiski ? Labirynt Lomża?
Propozycje wypadu w strojach wieczorowych mam na myśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org