czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyszczepianie dzieci w związku z covidem, to zbrodnia przeciw ludzkości.

Pewnie masz racje ale jak nie to szkoda ze sie nie udalo brawo w koncu moze bohater

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyszczepianie dzieci w związku z covidem, to zbrodnia przeciw ludzkości.

Z tego co mi wiadomo tylko w piątki są w tym klubie 'małolaty', bo niestety ale i taka młodzież musi się gdzieś wyszaleć. Sobota na pewno +30, a niedziela starsze towarzystwo przy zespole na żywo. Lokal jak lokal, byłem kilka razy i za każdym razem wystrój był zmieniony także widać, że ten właściciel coś robi, a nie siedzi z założonymi rękami. A Ciebie koleszko pozdrawiam i życzę udanego spotkania z właścicielem hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyszczepianie dzieci w związku z covidem, to zbrodnia przeciw ludzkości.

Mam pytanie do kogoś kto zna się na elektronice trochę bardziej ode mnie. Chodzi o regulatory obrotów silnika komutatorowego np takiego w szlifierce kątowej. Mam zwykłą szlifierkę bez regulacji obrotów.Chcę przerobić szlifierkę tak by miała regulację i za pomocą prostego kitu z netu mogę to zrobić za około 30-40zł. Pytanie brzmi czy i ewentualnie gdzie tu jest haczyk?
Szlifierka bez regulatora kosztuje 150-200 zł, powiedzmy jakaś najprostsza makitka. A taka z regulatorem to koszt znacznie wyższy. Ceny takich modeli zaczynają się od 1000-1200 wzwyż. Co tak nabija cenę?
Fakt to są szlifierki często opatrzone napisem professional, ale bez przesady jeden prosty moduł regulatora, polutowany nawet z najlepszych części nie powinien przebić ceny o kilkaset procent.. Opcje są dwie: albo regulator, który mogę kupić w necie grozi zniszczeniem szlifierki, albo firmy po prostu zbijają mega marżę na produkcie, licząc że nie każdy wpadnie na pomysł domowego usprawnienia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyszczepianie dzieci w związku z covidem, to zbrodnia przeciw ludzkości.

Quatrro zdecydowanie uzasadniac chyba nie musze, kto odwiedzil oba te kluby ma porównanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyszczepianie dzieci w związku z covidem, to zbrodnia przeciw ludzkości.

slyszałam o 3D ale 4?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyszczepianie dzieci w związku z covidem, to zbrodnia przeciw ludzkości.

a profesor Topolska to tylko prywatnie czy na fundusz tez da rade sie u niej zarejestrowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org