piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

Co o tej próbie zamachu sądzicie? Bo będąc obywatelem tego kraju, dziwię się bardzo że jeszcze nikt tego nie zrobił.
Po 1., z najmniejszej emerytury wycisną każdą złotówkę.
Po 2., dużo Polaków żyje w ubóstwie, a oni utrzymują Czeczenów, Cyganów i meneli.
Po 3., nas rozliczają z każdej złotówki i za byle grosz płaci się odsetki, a jak się rozlicza ich?
Firma wykona źle robotę czy coś będzie nie halo, to ma to poprawić i ma skutki finansowe. 40% Polaków pracuje w tym kraju na czarno, bo są zbyt małe dochody a zbyt duże koszty utrzymania pracownika (i czyja to wina?). Więc pytam; kiedy przestaniecie wybierać sobie złodzieja na wyborach? Bo moje zdanie jest jedno, jak będą z ich obietnic ich rozliczać, czyli za ich pracę i czyny i z tego będą dostawać wypłatę, to ja będę chodził na wybory, a w tym przypadku to tylko żal, że późno się dowiedziałem o tej próbie zamachu (może za późno).





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

wiem licze sie z tym masz racje ,ale czy mam siedziec cicho jak mnie obsmarowuja ?? nie pozwole na!!!! mysle ze nie jeden by sie tak zachowal jakby ktos jechal na niego i jego dziewczyne .lokal moze miec rozne opinie ,wiec to nie jest istotne ,jeden lubi fiolki drugi aniolki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

Łomża-Łyse na tej trasie też można się naciąć na łosie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

To my mamy takiego zdolnego mechanika u siebie? wstyd, ze nie wiedzialam, ale dobrze na przyszlosc wiedziec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

naprzeciwko rynku :) w takim budyneczku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

koncert much?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

I tak w grudniu będzie koniec świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie mogę patrzeć na PiSlamskich patałachów

Stachu84 rasowy=rodowodowy i tego się trzymajmy :) piesek ma już swoje lata i rzeczywiście jak by się ktoś odpowiednio nim zajął wyglądał by dostojnie.
przemko91 odpowiedz wysłana na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org