piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskie darmozjady...

jakiś pajac to wkleił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie darmozjady...

Ewelina widziała psa na żywo,więc wie co pisze.
Nie ma psa czystej rasy bez rodowodu.Ja nie sprawdzałam,czy ma tatuaże.To nie jest młody pies,za to bardzo dobrze wychowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie darmozjady...

Poszukuję dobrej korepetytorki z fizyki. Proszę o kontakt 798-428-429 . PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ ! Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie darmozjady...

ja uwazam ,że mamy prawdziwego bohatera zadradzonego przez niewierną żonę, Swoją drogą to politycy bardzo sobie schlebiaja robiąc z tego Brunona K potencjalnego zamachowca. Na stronach internetu opublikowano zdjęcia rzeczy które ujawniono w czasie przeszukania domu niedoszłego zamachowca. W sumie po obejrzeniu tego myslałem ,że peknę ze smiechu - kupa smieci które mozna znależc w 50% polskich domów. Jakieś stare cewki przełaczniki w sumie najnowocześniejsza myśl techniczna do zamachu na polskich polityków. Tak więc więcej w tym bicia piany niż konkretnego zagrożenia.

Odonośnie zagrożenia to nie raz pisałem i jeszcze raz pisze największym zagrożeniem dla polski jest polska klasa polityczna. Zbiorowisko przypadkowych, nieodpowiedzialnych, miernie w większości wykształconych , w większości bezideowych ludzi którzy do perfekcji doprowadzili sztukę wmawiania ludziom ,że są jedyni , wyjątkowi , niepowtarzalni , kompetentni czyli jak gówno złotem się stało i kazało wielbić. To właśnie ta klasa polityczna bez względu na okres jej zaistnienia czy rodowód partyjny jest autorem tych właśnie agresywnych zachowań pod każdą postacią i w każdej skali . To ci ludzie pokazali i wpoili polakom język nienawiści i pogardy dla innych obywateli . To oni dokonali podziałów społeczeństwa według róznych odpowiednich dla nich kryteriów. To oni publicznie za pośrednictwem środków masowego przekazy niejednokrotnie dla pokazania swojej ekspresji czy nie wiem czego używali języka którego nikt z przeciętnych obywateli nie ważyłby się użyć bo zwyczajni by się bał lub zwyczajnie go nie znał wczesniej . Oni to robili z premedytacją chronieni imunitetem który dawał im i daje poczucie bezkarności pod każdym względem i za te czyny. Nie pisze tego aby tu dokonać jakiegoś samosądu bo mam to gdzieś ale po to aby stanąć naprzeciw tym wszystkim zatroskanym głosom tych właśnie polityków ktorzy teraz tak zrozpaczeni , biedacy , zlęknieni , drżącym głosem pytaja a skąd ta agresja. Czyli prefidnie odwracają kota ogonem. Pisze to bo czas powiedziec prawdę i zwyczajnie dośc kłamstw . To nie społeczeństwo jest złe to elity polityczne są złe.
Pytanie dlaczego to zrobili? Odpowiedż jest banalnie prosta nie dla nas , nie dla państwa polskiego tylko dla swojej pozycji ,kariery zgromadzenia jak największej ilości środków materialnych czy odpowiednich kontaktów zapewniajacych im pozycje i trwanie na niej. Tym językiem ta metodą sie uwierzytelniali , umacniali.

No i dzisiaja mamy to co mamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie darmozjady...

Szkoda ze sie nie udalo :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie darmozjady...

ja co roku na polach coś znajdę ostatnio niewypał granatu,klamra radzieckiego paska z radzieckim orłem,kumpel wykopał 30kg niewypał ale to już hardkor jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie darmozjady...

Wtrąciłam, żeby nie zakładać nowego tematu. a w czym problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org