czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poletko Pani Lidii - czyli historia kandydatki PIS na RPO

twoja buzka to jeden wielki chlew !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poletko Pani Lidii - czyli historia kandydatki PIS na RPO

nie obchodzisz mnie ty i twoja "*********" panna :) przestrzegam ludzi przed tym, zeby se wieczoru nie probowali marnowac w klubie:) a te grypsy to z wujka google? czacha stary jestes a nie madry. ogarnij sie czlowieku. ja tam do cb nic nie mam, zapytałem co inni sadza o tym klubie i wyrazilem swoja opinie do tego wszyscy mamo prawo. dla mnie ty mozesz jechac inne kluby bo tam samo i amnesia i inne upadaja na dno , tylko wkorwia mnie to ze twoja panna czy tam ty wypisujecie ze tam jest towarzysto 30+ po co klamac??? 14-18 z tym sie zgodzę, pozazygiwani smarkacze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poletko Pani Lidii - czyli historia kandydatki PIS na RPO

jak ostatnio byłam to 100,ale to było około roku temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poletko Pani Lidii - czyli historia kandydatki PIS na RPO

Dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poletko Pani Lidii - czyli historia kandydatki PIS na RPO

wygladasz z nia jak ojciec z corka i dziwisz sie ze ludzie smieja sie poza waszymi plecami. nie afiszujcie sie tak i bedzie ok. w dupie mam cie i koncze tak interesujaca konwersacje z twoja osoba. a klubu jak nie polecałem tak i nie polecam! SZAJS, SZAJS, SZAJS! YAMA! qUATRRO GÓRĄ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org