czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dla szukających informacji..

albo te mizdzenie i pizdzenie sie na barze czachy i tej jego ... to tez nie przesada?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

Nawet nie tak że drukuję. Będąc w "terenie" wystarczy czasem życzliwie zagadać do ciekawie spoglądającego dziadka, postawić piwo w wioskowym sklepie... itp. Jest potem tak że nie dość że możesz łazić nawet koło ich domu to jeszcze Ci palcem pokazują... Uwierz, opłaca się !





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

haha

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

nie ma zadnych facetow ideaalnych wy gupie baby! jakis czas temu tez mi sie upierdolio ze moja druga polowa jest przzecudowna.. to bylo chyba zacmienie mózgu :) z kazdym dniem uswiadamiam sobie ze reszte mojego zycia bedac szczesliwym czlowiekiem moge spedzic.. ale z moim psem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

na szcescie masz racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

POMOC SLUCHAJ POKEMONIE PATRZYLES SIE W LUSTRO??? ZE OCENIASZ INNYCH KUP SOBIE TWARZ PO CHU cI DWIE DUPY I PO KIEGO ZAKLADASZ JAKIES TEMATY POKRZYWDZONY JAKIS PRZEZ ZYCIE JESTES CZY JAK ? ZAPRASZAM DO SIEBIE JA SIE NIE UKRYWAM A NIE SZPONCISZ NA INTERNECIE. PRZECIEZ STARUSZEK JESTEM DLA WAS W TEJ LOMZY TO TYLKO CHLEWY OTWORZYC I TAM SOBIE TANCZCIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

teraz to i ja VIPa nie pije bo jest do niczego odkąd robią go w Głupczycach i Carlsbergu ale jak był z Łomży to był dobry jak się trochę znasz na piwie to zauważysz różnicę a jak nie czytaj informację na puszce jak będzie z Łomży kup VIPa i mocną Łomżę i porównaj będziesz miał za co przeprosić

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

Polityka tuska skutecznie wszystko zniszczy pamietajcie o tym przy nastepnych wyborach i glosujcie na nich .Nie wiem dlaczego Polacy sa takimi tumanami zawsze wybieraja najgorsza mozliwosc to tak jak kazdy wie i narzeka na orange a najwiecej ludzi go ma .Wszystko te zlodzieje sprzedadza w tym kraju szkopom i reszcie juz gospodarczo prawie nas zniszczyli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

Terminy są napięte jak baranie jaja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

wads oczywiscie nowoczesne rozwiazania budowlane...ale hmmm nawet do tego lomzyniacy musza dorosnac ze tak powiem...roznica miedzy wschodem a zachodem polski jest ogromna nawet jesli chodzi o mentalnosc..z lomzy ludzie uciekaja zreszta widac to na ulicach i wszedzie gdzie sie czlowiek nie obroci..potrzeba czegos co przyciagnie ludzi a o to niestety ciezko.. wiec najlepiej jest tak jak mowisz kierowac sie tym na czym sie zna a nie pytac na forum..tu sie nie uzsyka zadnej konkretnej odpowiedzi

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

sluchaj weszles w moje prywatne zycie! nie podaruje Ci tego wynajde Cie i naprawde uwierz mi zrobie to zdziwisz sie zmieniaj ip i tak ci to nie pomoze !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

chodziło mi o to że pseudo klubik nie wygryzie konkretu! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

Autor: kawał chooja (---.centertel.pl)
a dlaczego to nie mozna wyglaszac opinii w formie osobowej? Oczywiscie ze mozna i tez oczwiscie ze warto.. tyle, ze opinia ta musi byc w grzecznej formie :)
Czacha, swoja droga... moge sie mylic, ale dla mnie ten gosc wyglada jak by byl Twoim znajomym z ktorym sie poklociles i teraz probuje narobic obciachu, nie wazne.
Hmm, to moze policja pomoze w wyszukaniu takiego gagatka? Moim zdaniem, jest podstawa do tego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

jaaaaaaaaaa Po prostu tam już jedną rzecz robiłem i dałem sobie na spokój:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

nigdzie nie ma odwiedzin od 9 tylko od 14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla szukających informacji..

wysle zdjecia po godz 17

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org