piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

W antykwariacie przy ul. 3-go Maja zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

Witam, jeżeli mam kogoś polecić to w 100% panią prof. Topolską z Białegostoku, przyjmuje w prywatnej klinice w Białymstoku http://www.omeda.pl/, i co najwazniejsze wizyta tam koszyuje tylko 70zł,a poza tym jeżeli widzi że dziecko wymaga hospitalizacji czy zabiegu ( np. jak gardło czy uszy) po prostu wystawia skierowanie do DSK w Białymstoku (gdzie jest tam zastepcą ordynator) i leczy u siebie na oddziale i bierze do siebie na salę. Co warto zaznaczyc ze w DSK sa krótsze terminy czekania w kolejce bo do 1,5 miesiąca niz w Łomży gdzie czeka się do 1,5 roku. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

Temat rzeka... Najbardziej dziwią mnie ludzie, którzy w stosunku do partnera okazują, że tak powiem zbyt wielką pobłażliwość, lub można by rzec - współczesność lubi takie słowa - tolerancję lub liberalizm. To nic, że (czasami) sobie wypije... to nic, że tym razem oszukał... to nic, że uderzył, to było zawsze pierwszy raz, obiecał, że..... Napisałem 'o facetach' ale o kobietach też można by podobnie napisać. Prawdą też jest to, że tak jak obiecują, potem się zmieniają, najczęściej jednak - w większości przypadków na gorsze. A gdy już jest po ślubie i 'jesteś moją własnością' to... większość z nas sama widzi - wystarczy się rozejrzeć po znajomych - jak niektórzy potrafią swoje życie 'ubarwić'.
Sam znam takich, co w średniej szkole 'świata poza sobą nie widzieli' a teraz są już dawno po rozwodach. A gdzie to uczucie które było? Czego zabrakło? Szacunku? Szczerości? A może zwykłego uczucia, miłości... a może jej nigdy nie było...?
A może to tak jak w piosence: 'Kocha się raz... potem drugi i trzeci i znów...'...
Dziwny to zwyczaj, że dziewczyna/chłopak już w wieku jeszcze nastu lat, będąc na całkowitym utrzymaniu rodziców, wybiera sobie 'miłość swego życia' i to ona jest dla niego/niej najważniejsza. Ważniejsza od matki, od ojca, od szkoły... Przecież ludzie w tym wieku mają mizerne (jeśli w ogóle jakieś) pojęcie o partnerstwie, małżeństwie, życiu w związku. Najpierw więc jest jeden partner/partnerka, potem drugi - bo nie wyszło, potem trzeci, bo... a potem, to wielkie zdziwienie bo 'przechodzonego towaru' nikt nie chce, a 'czystego, nietkniętego' nie ma...
Pozdrawiam, wszystkich wytrwałych i wiernych ideałom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

pytasz jak tam jest, bo chcesz sie tam wybrac, a 10 minut pozniej zostawiasz swoja opinie (a raczej dziecinne pomyje) na temat tego lokalu pod innym tematem, żal :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

żadnego nie polecam bo domówki z dziewczynami najlepsze większość zresztą by to wybrała

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

idź do jakiegoś z klubów w łomży, dostań raz w latare,drugi to sam sobie odpowiesz który lepszy :D

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

stwierdzam fakty:D bylem ciekawy co wy na to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

dokladnie, potem mogą wyniknąć z tego same kłopoty a powinni właściciele wyciągać konsekwencje ja niewiem czemu tego nie robią,chyba lubią być obsmarowywani g*****





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

ja próbuję przestrzec innych przed tym dnem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

cmyk

mądrze napisane. nic dodac i nic ujac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

nawet jesli sie z Toba zgadzam to na **** takie bzdety pisac;p jak inni ludzie chca to i tak tam beda chodzic, mi nie pasuje wiec wybieram inne a nie sram na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

tak zdarzylo mi sie i nawet jesli jest tam gowniarzeria, brzydka obsluga czy co tam jeszcze Ci nie pasowalo to nie pisze o tym na forum;p ej sorry ale dorosli ludzie poprostu zmieniaja lokal a nie niszcza komus interes podobnymi forami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

nie nazwał bym tego niszczeniem intresu, bo ja nikomu nie dam na dupe i nie zabronie tam isc. niech ten klub sie ogarnie i nie robi posmiechowiska dobrze radze... bo powazni ludzie to tam na piecie sie odwracaj i wychodza. wejscie od 21 lat to powinni zrobic jako 1 ! a zmienic te barmaneczki eheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

pantomografia o ile dobrze pamiętam to kosztuje 38 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

nigdy nie zwracam uwagi jak jestem w klubie czy barman/barmanka są ładni tylko czy podaja dobre drinki itd najczęściej w klubie chodzi o upicie się i dobrą zabawę, jeżeli ktoś nie nalewa mi do brudnej szklanki lub pieprzy zamówienie to wtedy na temat takich osób mogę założyć forum żeby przestrzec innych przed brakiem higieny lub doświadczenia, ale nie obrażać kogoś bo jest poprostu brzydki, człowieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

całe szczęscie nie Twoje to zmartwienie;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

Wiesz w kupie siła jak to się mówi....zazwyczaj jeżdżę z kolegą, ale i jeszcze dla 1 miejsce w samochodzie się znajdzie.....

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demonstracja górników w Warszawie - ZOMO skazanego Kamińskiego spało?

andre nie rozumiem ludzi takich jak ty obwiniajacych o wszystko jeden rzad...nie zapomnij ze to wina kazdego z poprzednich rzadow..kazdy z nich cos dolozyl do porazki..a poza tym bez obcego kapitalu polska juz dawno skonczylaby duzo gorzej bo tylko dzieki zagranicznemu kapitalowi i inwestycjach jeszcze ludzie maja tu prace

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org