sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
każda okazja jest dobra..?

widziałam jakiś czas temu w sklepie maxx przy dworcu nad apteką- tylko różowe i jeszcze kupowałam rok temu na Różanej 12 (?) hurtownia kwiatów sztucznych, zabawek i art. szkolnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

Witam chciałbym zareklamowac serwer Cunter Strike CS-GANJA TEAM.Jest to cod mod duzo klas.Exp nawet dobry.Hosty 24/h ip: 31.186.85.10:27086

ZAPRASZAMY!!!!!!!! PS.To łomżyński serwer!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

zdjecia zostały własnie wysłane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

może ktoś wie czy w łomży jest ktoś, kto zajmuje się kaletnictwem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

Master Pils
Dane producenta / importera
Sklepy i hurtownie
Piwo jasne

Dostępne w sieciach Żabka. Kolor jasny-słomkowy. Piana obfita, szybko znika pozostawiając ślad na szkle. Zapach metaliczno-słodowy. W smaku wodniste, brak goryczki. Wysycenie bardzo duże. Piwo przez długi czas rozlewane było w Głubczycach, w ostatnim czasie produkcja została przeniesiona do Browaru Łomża.

rzecz jasna tak bardziej wiarygodni sa osoby z biura, ale nie potrzebuje az tak bardzo tego tylko tak dla własnej informacji. Ta osoba powiedziała ze nasz browar podlega pod żywca i tam jest rozlewany. o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

tego czy zostało wycofane czy dopiero ma być to nie wiem tak znalazłam w necie. ale już jakaś poszlaka do sprawdzenia jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

Właściciel firmy co reklamuje chyba jakieś pożyczki na maluszkach jeżdzących parami przeszedł sam siebie.. najwyraźniej jego szpece od markietingu stwierdzili, że dwa maluchy na raz to za mało. Dziś parę razy śmignęły mi 4 jadące gęsiego maluszki i cinkciaki z tymi reklamami..Było się z czego pośmiać w ciągu dnia.. ale z chęcią chciałbym zrozumieć ideę, która przyświecała pomysłodawcy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: każda okazja jest dobra..?

VIP dla biedronki też :) Po za tym Korona, Arcus --- Dock nie jest wycofane, ale cherri i złoty kur już tak :).


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org