piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

ja tez nim sie wybieram a nie samochodem i szukac parkingu na 2 miechy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

Witajcie,
Jestem mamą dwójki dzieci 3 i 4 latka. Od jakiegoś czasu sledze poczynania polityków w zakresie edukacji najmłodszych. Wprowadzenie obowiązku szkolnego od 6 roku życia to raczej zbyt wcześnie dla takich maluchów. Czy nie sądzicie że przedszkolach powinien pojawić się jakiś specjalny program przygotowujących przedszkolaków do szkoły. Nie chodzi mi tylko o wiedzę ale także o tzw umiejętniej społeczne, które pomagają dziecku w adaptacji szkolnej, czyli np.zajęcia a zakresu komunikacji interpersonalnej w formie zabawy itp. Chodzi mi np. o rożnego typu zajęci socjoterapeutyczne. Co waszym zdaniem powinno być w przedszkolach a czego jest brak w programach. Jakiego typu zajęcia chętnie byście widzieli w ofertach przedszkola, aby wasze pociechy mogły jak najlepiej się rozwijać i aby były jak najlepiej przygotowane do pójścia do szkoły.

Zachęcam do dyskusji na ten temat. Od tego wszakże zależy wychowanie najmłodszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

Nie ma nic za darmo ... niestety :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

powinni objeżdżać teren i zbierać to myślę ,że wtedy by nazbierali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

dobre to było :"na kieliszek chleba"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

Klepacki z Białegostoku. (jest dobry i przyjmuje w Łomży)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

dziekuję za odpowiedz, myślałam że troche bedzie więcej osób coś wiedziało.

Dzwoniłam, rozmawiałam i teraz już wiem że to żadna ściema.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

całkiem dobry serwis , szybko sprawie i ceny takie same jak gdzie indziej. Znam prywatnych cwaniaków którzy chcieli za naprawy więcej niż w tym serwisie. Ja robiłem w tym serwisie dwie poważne naprawy płatne wozu i powiem ,że było nie za drogo i szybko i sprawnie. Obsługa tez na poziomie miła i fachowa. Jedyny profesjonalny serwis który podejmuje się serwisu Volkswagena . Jak jakieś masz powazne naprawy to nigdzie indziej tego nie zrobicie nawet sobie nie myśle ,ze jaki Stach czy Kazik w zakładzie wam coś dobrze zrobi. No jest jeden tu trzeba przyznac Pan Henryk z Piątnicy prawdziwy mistrz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd walczył z epidemią koronawirusa czy ze zwykłą grypą? Kuriozalna wypowiedź wiceministra zdrowia

Witajcie,
Mam pytanie odnośnie trasy Olsztyn - Łomża jadąc drogą 53 przez Ostrołękę.
Czy ktoś z Tutaj obecnych wie może o jakichś robotach drogowych na tej trasie czy o objazdach?
Będę wdzięczna za normalne i prawdziwe odpowiedzi,
zebrosia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org