czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

a Ty ByleJaki potrafisz tylko krytykować. Co miał czekać niewiadomo ile na kierowcę?? teraz jest deszczowo, kartka mogłaby się rozmyć, a może nie miał takowej "przy sobie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

4760 postów to chyba dość sporo, także możesz Jasiu spadać, no chyba że dadzą ci z tego jakąś emeryturkę przedwczesną, to miałbyś już git, a jakby nic nie wypaliło to zmień nicka i ciągnij dalej, proponuję Jasiu2.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

Mogłeś po prostu podać tutaj cały numer rejestracyjny, żeby wiedzieć blisko kogo nie parkować na przyszłość :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

http://elk-modlin.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

Nie paczka a list bo paczki nie sa wrzucane do skrzynek ;)
Wartosc 40zł ok ale takich rzeczy nie powinno wysylac sie zwykłym listem tylko poleconym ktory listonosz przynosi do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

Adaho, szacuneczek. Niech każdy weźmie pod uwagę, że nie jest ani anonimowy, ani nie widzialny - i oby surowa kara dla uciekiniera była przestrogą dla tych, co tak robią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

Witam,

jeżeli chodzi o pracę na magazynie to pracowałem tam kilka lat temu i wyglądało to tak:

- Umowa zlecenie (zatrudniony zostajesz przez agencję pracy PROGRES)
- Jeżeli chodzi o godziny pracy, zakład pracuje 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.
Pierwsza zmiana od 6 - 14, druga 14 - 22, trzecia od 22 - 6.
- Praca nie odbiega od stanowczo od pracy na innych magazynach. Jeżeli chodzi o pracę w browarze na magazynie to najważniejsze stanowiska to taśma tj. układanie zgrzewek piwa na palate i owijanie ich na owijarce. Zgrzewarka - zgrzewanie tacek z piwem. Beczki - ustawianie beczek z taśmy na paletach i owijanie. Przekładanie piwa Export z skrzynek do papierowych kartonów.

Ładowaniem tirów zajmują się wózkowi, więc odpada sprawa załadunku, czasami trzeba pomóc przy załadowaniu kontenera np. wysyłanego do Chicago czy Nowego Jorku.

Podsumowując praca ok, kwestia przyzwyczajenia, jednak zarobki były straszne. Nie wiem jak wygląda to obecnie ale wtedy zarabialiśmy 4,5 zł za godzinę na zmianie rannej i popołudniowej a na "nocce" mieliśmy 20 gr więcej :/.


PS. Chociaż w umowie mieliśmy termin wypłaty "10-tego" to tylko raz otrzymaliśmy ją w tym terminie.

Znajomi z produkcji byli zatrudniani przez Browar Łomża i nie mieli powodów do narzekań, ponieważ otrzymywali większe pieniądze, wtedy około 9 - 11 zł za godzinę pracy, zależnie od stanowiska.




Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie zaczynają się śmiać, zamiast bać.

Jak chcesz to mam troszeczkę ziemi ,myślę że będzie tego tyle co potrzebujesz(ok.50 wywrotek)Jest to piach z gliną idealne na podsypkę lub wyrównanie działki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org