sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nadmiarowe zgony

Mogli zamiast tej biedronki Carrefoura otworzyć

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadmiarowe zgony

olivia - słuchaj, przy pierwszym porodzie mój lekarz prowadzący pracował w szpitalu i wiesz co? I nic. Nie było go przy porodzie, nie przyszedł do mnie po porodzie, poza zwykłym obchodem. Po prostu ZERO zainteresowania. Więcej do niego nie poszłam.
Drugą ciążę prowadziłam u lekarza, który nie tylko w łomżyńskim szpitalu nie pracuje, ale z tego, co wiem, to jest tam powszechnie nielubiany. I co? I też nic. Nie odczułam żadnej różnicy. Po prostu byłam kolejną zwykłą pacjentką. Nie traktowali mnie ani specjalnie źle, ani specjalnie dobrze. Po prostu normalnie. Także się nie przejmuj, wg mnie nie ma to większego znaczenia.

Dużo lepiej znać położne na trakcie porodowym :) I dlatego polecam Ci Szkołę Rodzenia przy Centrum Katolickim. Pani Jagoda była obecna przy obu moich porodach i jestem jej bardzo wdzięczna za jej pomoc :)

Co do bycia miłą przy silnym bólu :) To fakt, trudno się miło uśmiechać kiedy ktoś ci sprawia ból, np. badaniem. Cóż, taki lajf. Przy drugim porodzie klęłam na czym świat stoi, no po prostu niewybredne słownictwo stosowałam. Dobrze, że większość z tego słyszał tylko mąż :)
Ale ogólnie, dobrze jest uśmiechnąć się, podziękować chociażby za podpięcie KTG, za pomoc przy wstaniu, niby to jest ich obowiązek, ale każdemu się milej pracuje, kiedy ktoś nasz wysiłek docenia i dziękuje.

Co do znieczulenia - kiedy ja rodziłam nie było opcji żadnego znieczulenia. Także zazdroszczę Ci tego chociażby gazu rozweselającego. Ja rodziłam "na żywca". I wierz mi - też się da :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadmiarowe zgony

zielona_biedronka ma rację ja wybielałam zęby lampą+żel ostatnio w Łomży na przeciw statoilu za blokiem prywatnie u dentystki płaciłam 700zł. Dzwoniłam jeszcze do jednej dentystki to tam wybielanie nakładowe w domu 900zł a lampą 700zł też więc terroryzm nie masz pojęcia w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org