piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

terrorym nie rozumiem w czym masz problem. Jeżeli jest 35% to znaczy, że można go używać. Bez znaczenia czy w domu czy w gabinecie. Chodzi o zabezpieczenie, nic więcej. Te 35% tak samo zaszkodzą zębom w domu jak i w gabinecie. Jak ktoś nie uważa na dziąsła, tak jak ja za pierwszym razem, to ma tak jak ja. Ale przy odpowiednim zabezpieczeniu dziąseł tak samo szkodzi na zęby.


biedronko - wycięłam ładnie swoje szyny i wymyśliłam sposób na zabezpieczenie dziąseł :)

dam znać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

Na pewno więcej zarobisz niż u stolarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

może w rossmanie? w wawie w rossmanie na100% są, to może i u nas:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

ja bede

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

Jest w tym trochę racji ale z drugiej strony w sieciówkach typu H&M czy Bershka itp. to dopiero jest masówka ;) W Łomży kiedy kupię coś np na ul. Długiej to jest tam powiedzmy 5 szt. a w takiej sieciówce kupuje każdy. Ostatnio kupiłam sobie bluzkę w Stradivariusie i kilka dni później koleżanka przyszła w jednakowej :) z ubraniami z np Długiej nie zdażyło mi się coś takiego nigdy może raz na ulicy :) A w Venedzie pewnie będą sieciówki z jednej strony fajnie bo w Łomży jeszcze ich nie ma ale są też wady. Dopiero wtedy zobaczycie jak wszystkie będą chodzić w jednakowych ubraniach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

nie będę tego ciągnąć..powiem tylko tyle, powodzenia :-] haha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczpospolita: Szczepienia przeciw COVID-19 nieobjęte ubezpieczeniem. Są traktowane jako eksperyment

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org