sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydzi ...

w urzendach duze stoły majom, tylkoj coby akurat nie radzili!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydzi ...

Ja bardziej sie martwie o to, kto w przyszlosci na nasza emeryture bedzie pracowal(wedlug definicji zusu)...
A Polska i tak juz jest w czarnej dupie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydzi ...

babcia nie jest dla mnie straszna i nie wprawia mnie w tak tragiczne roztrzęsinie jak ciebie. Jak mnie bacia atakuje swoją reklama to ja wyjmuje kase i jej daje mowiąc a jajeczka to niech babcia sobie zostawi. No i babcia milknie z kasą w ręku i zastanawia się co z tym fantem zrobić. Ja owszem także nie byłbym zadowolony z faktu zaczepiania w sposób nachalny przez miejscowych kloszardów ale tak naprawdę jest to sporadyczne. Wiekszości chodzi oto aby ich swiat był czysty, sterylny bez takich jak to oni okreslają meneli.
Dzisiaj byłem w Biedronce przy McD i widziałem sobie tych ludzi. Młodzi faceci bardzo sympatyczni tylko zaniedbani , nikogo jakoś nie zaczepiali . Obserwowałem ich zachowanie z samochodu dłuższy czas i jakoś nie wzbudzili we mnie takiego panicznego strachu jak tu wśród większości miejscowych dam i damków. Wczesniej też ich widziałem nawet jeden z nich podszedł do mnie bardzo kulturalnie i poprosił abym mu kupił jedzenia tak aby ich nie posądzac oto ,że chcą kasy na alkohol. Dałem mu pieniądze 10 zetów to tak mnie dziękował ,ze az się bardzo głupio poczułem. Po powrocie z zakupami ci ludzie jeszcze raz mnie bardzo dziękowali i życzyli dużo zdrowia i Bogu mnie polecali. Tak więc nie uwierzę w te histeryczne bzdury wypisywane tu o tych facetach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org