piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

czy wie ktoś jak ściągnąć motywy , patrzyłam na różnych stronach i nie znalazłam żadnego motywu dla tego modelu

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

Hej . Na jakieś stronie można bedzie obejrzęc pare dni po premierze ostatnia część zmierzchu ? Wiem , że to bedzie kosztować ale gdzie to wykupić ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

To nie płać ,odkładaj i zobaczymy. Jaaaaaaaaaaaa, tak naprawdę to nie wiem o co ci chodzi ? Nieudacznicy itp ...mocne słowa.Sluchasz telewizji? na co ludzie narzekają ? myslisz że w tym wypadku by nie gderali? mylisz się . A ile z tego zus idzie na emeryturę?Widać żeś młody człowiek ,pełen zapału i wiary we własne siły, będziesz sam odkładał na emeryturę ? powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

12 -letni terewizor..29 cali

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

Od czasu uruchomienia tv naziemnej w Polsce Łomża miała dostęp do programu 2, a potem polsatu z nadajnika na Szosie Zambrowskiej.Do tego dochodził przekaz z Krynic programu 1 i tv regionalnej. W tym roku uruchomiono testowo przekaz cyfrowy, który zawiera 15 kanałów.
Nie rozumiem zatem pytania i problemu postawionego w temacie autora.
... a może nie tylko ja jeden nie rozumiem .. ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

Jeśli sprawy technicznie to sprzedaj go ja sprzedałem 12 letni tv za 200 zł albo napisz tutaj że oddasz to zobaczysz że nawet dziś ktoś przyjedzie i go weźmie bo oddawanie sprzętu na takie zbiórki dajesz zarobić firmom takich jak na allegro pełno np komputery po 200 zł sprzedają z recyklingu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

We wczesnych dniach chrześcijaństwa koncepcja zorganizowanego duchowieństwa w dzisiejszym rozumieniu nie istniała. Zamiast tego, wczesnochrześcijańskie wspólnoty były prowadzone przez apostołów, starszych i innych charyzmatycznych przywódców, którzy służyli jako nauczyciele i przewodnicy. Jednak w miarę jak ruch chrześcijański rósł i stawał się coraz bardziej zorganizowany, pojawiła się potrzeba bardziej build now gg sformalizowanej struktury przywództwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

I think making a website like you is an advantage for you, I am very happy to share my feelings with everyone, I am very passionate about the game because it is very interesting. Please take the time to experience with me here: <a href=\"https://nytimescrossword.io\">nytimes crossword</a>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler?

\"...W początkach chrześcijaństwa księży nie było. Skąd wziął się kler...\"
==

-- kler wziął się gdy grupa obłudników pojęła że można na wydumanej mitologi obrzezanego boga (jaki i innych z napletkiem całym) ciemną masę ludzką wziąć za ryj i zrobić z nich niewolników, wymościć poddaństwo i żeby gawiedź ich utrzymywała, a po latach gdy wprowadzono celibat i u strych pryków w sutannach kipiała krew i korzeń płonął masowo kopulowali miedzy sobą a później zaczęli nawet za przyzwoleniem swej gawiedzi gwałcić ich dzieci. Tak jak dziś w kato-polsce prędzej uwierzą dewiantowi w sutannie niż molestowanemu dzieciakowi. Bezkarność kleru dzieki kato prawicowych sądów i prokuratur też pozwala utrzymywać ten stan w takiej patologicznej formie . zbędnej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org