piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

5 tys



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

Popieram jeszcze raz pomysł. Przeglądałem oferty przedszkoli i codzienny angielski to jest to. Nie ma takich ofert blisko, ja dziecko mógłbym zapisać już, tylko nie wiem nic na temat ceny. jak to będzie ok 300 zł, pisze się od razu. Jak by było 500 to bym zaczął się już zastanawiać jakie ceny są dla was akceptowalne. Co myślicie o współczesnych przedszkolach? Czy obowiązek przedszkolny od 5 lat to nie za wcześnie, jak do tego podchodzicie, bo jestem ciekaw. Czekam na odp. Zachęcam do dyskusji. Dla mnie posyłanie dziecka w wieku 6 lat do szkoły to zbyt wcześnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

Syta Panna?

toć panna to musi być cnotliwa!

odezwijta siem panny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

jestem mamą, wcześniej pracowałam zawodowo i jak się okazało, dla mnie praca zawodowa była pestką w porównaniu z wagą mojego obecnego zadania: wychowywania dzieci. Koszmarem i wielkim nieporozumieniem jest dla mnie taka stawka, czego można się spodziewać oferując takie pieniądze i powierzając swój największy skarb? A potem narzekanie na biedne niewychowane dzieci :( kto ma je wychowywać? Niania za 400zł za pełen etat? Zgadzam sie z dran'em, ludzie w tym mieście sami oczekują kokosów za siedzenie na dupie w pracy ale bezpieczeństwo, rozwój i zdrowie swoich dzieci wyceniają na 400zł...? I nie piszcie że sytuacje życiowe różne, trudne itp. Kto tu jest rodzicem a kto dzieckiem, od czego dziecko ma rodzica? Kto zapłaci za rodzica tę cenę?
Zarabiałam w swojej pracy 1000zł, gdyby ktoś mi teraz za bycie nianią zaproponował 500 to by mnie obraził... Bo niania też pewnie ma swoją godność ale musi ją w Łomży bardzo głęboko schować bo wszyscy proponują ochłapy. Niektórzy nie wiedzą widać jak trudna to praca. i do annamira: mam swoją godność i dla mnie okres macierzyńskiego to było trochę więcej niż karmienie cycem i szorowanie garów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

Witam szukam osoby, punktu, serwisu, gdzie mógłbym naprawić komputer. Prosiłbym o adresy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

oddaj komus biednemu powtarzam...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skoro przynależał do platfusów, to nie dziwi że zboczeniec.

kto to taki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org