sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

bardzo polecam Pana Rumińskiego, od 2 lat odwiedzamy go z pieskiem i nie mam nic do zarzucenia. Ma fajne podejście do zwierząt, poleciłam G o moim znajomym i tez sa zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Witam wszystkich.Pilnie potrzebuję stolarza,który zrobi meble kuchenne-jak najszybciej.Miałam awarię i stare meble zostały całkowicie zalane.Proszę o opinie,który Waszym zdaniem godny jest polecenia(zależy mi również na dobrej cenie).
dzięki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

wczoraj widzialem jak jeden pchal sie miedzy samochod a okno do placenia, ledwo przejechal. No kurde, ja tam przyjezdzam, zeby w spokoju zjesc i nie uwazam sie przez to lepszy czy gorszy. Nie moga isc do jakis noclegowni? W 60tys. Mieście nie ma zadnej jadlodajni Caritasu czy cos w tym stylu? Pewnie jest, tylko tam nie mozna przyjsc wcietym. Kiedys taki kolo zaczepil mnie pod sklepem i zaczal gadke, ze ma 5 dzieci, ze bez pracy i zebym mu kupil uwaga: 2litrowa oranzade. Jak mu dalem potem chleb i paczke ciastek, to nawet nie spojrzal na to i sie zabral. Wiadomo po co ta oranzada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

podobny "agresywny marketing" uprawia ta babcia kolo Dwornej co sprzedaje jajka. Mnie raz nabrala na swoje opowiesci, ze ma zaniki pamieci, ze maz jej umarl niedawno, a ludzi do ktorych przyjechala nie ma w domu teraz. No i sie dalem nabrac, bo za 3 dni znowu ten sam tekst. Przez takie osoby traca ci naprawde potrzebujacy. Wiele jest ludzi biednych i bezdomnych, z roznych powodow tez zaczeli pic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

tak mondry a zarazem tak nie mondry

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Oprah popieram w 100 % ale jak widać na meneli nie ma sposobu w tym państwie,im wolno wszystko a Ty musisz ich tolerować,ba,nawet akceptować,no bo menelowi i tak nikt nic nie może zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Kalisto na ul. Spokojnej tel. 602 485 029

http://www.meblekalisto.eu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Nie przeszkadzają mi tzw. "menele" dopóki zachowują się kulturalnie. Wielokrotnie proszono mnie o 1zł na "bułkę". Zawsze proponowałam, że kupię mu jedzenie lub wyciągałam coś, jeśli akurat miałam. Czasem taka osoba wzięła i szczerze dziękowała, niektórzy oczywiście nie chcieli jedzenia, tylko pieniądze (nie dostali), a jeszcze inni obrzucali człowieka obelgami...
Jeśli ktoś kombinuje jak uzbierać na alkohol, to jego sprawa. Nie dam mu nawet 50gr, bo picie nie jest mu niezbędne do życia, a zagłusza jedynie sumienie.

Co do babci. Kobietka sprzedaje jajka dla właścicielki fermy, która często pojawia się na rynku. Niech sobie babulka sprzedaje te "własne zdrowe wiejskie jajka", od kur, które słońce widzą kilka razy do roku, chce zarobić - to dobrze. Jednak sposób w jaki to robi jest natrętny, potrafi się tak narzucać, że ludzie dla świętego spokoju te jajka kupią, oby tylko im odpuściła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Szczerze polecam Aromę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Jasio to naprawdę GENJÓSZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

nk połączy sie z fejsem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Pan konował z Krótkiej ponad 10 lat temu dzięki nietrafionej diagnozie wykończył jamnika mojej siostry. Mimo tłumaczeń, że przyczyną problemów było połknięcie jakiegoś cholerstwa na podwórku, zatrzymał psa na obserwacji, po czym leczył na coś zupełnie innego. Madrala, psia jego mać.
Ponadto nie wiem, jak jest teraz, bo nigdy więcej się u tego przypadkowego człowieka, bo weterynarzem go nie nazwę, nie pojawiłem, ale ciekawy jestem, czy wciąż ma u siebie wypchane zwierzęta? Jak tak, to gratuluję wystroju lecznicy.
ODRADZAM KAŻDEMU. Ten człowiek to porażka, nie lekarz.
Z całego serca od opisanego wyżej wydarzenia życzę mu jak najgorzej. A jakby mu wreszcie licencję zabrali, to chętnie bym flaszkę za to wypił.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

wiesz co bylam w tamtym tyg w cholewach to za zambrowem maja tam meble uzywane
i byla przepiekna kuchnia nie znam ceny ale byla uper z kuchenka zlewem zabudowa do lodowki i napewno nie droga bo tam na ogol sa niskie ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

Kalisto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

a gdzie bedzie nowa biedronka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

oczywiście, że jest problem, bo niejedna osoba z tego powodu opuszcza bank jako klient. i bardzo często jest to wina obsługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalanie na głowie kodu QR obowiązkowe? Czy wystarczy tylko tatuaż z kodem paskowym i nacięcie na brodzie?

no jakas masakra teraz jest. czekam az to sie skonczy

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org