piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mordercy bezkarni

w zeszłym roku byłam z Triadą, na szczęście w tym roku z Itaką. W żadnym biurze rewelacji nie ma. Ale wycieczki fajne, często po prostu wynajmujemy samochód za granicą i sami zwiedzamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

cer-bud piłsudskiego 40 na pewno coś zaproponują duży wybór oraz fachowe doradztwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Rano dwie młode dziewczyny (chyba napływowe studentki ) zadały mi pytanie: Gdzie w Łomży są kawiarenki internetowe i czy w ogóle są ?
Nie umiałem udzielić im informacji . Są jeszcze jakieś w naszym mieście ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Wystarczy ruszyc sprzed monitora swoje cztery litery, i uzyc wyobrazni. Nie musi byc nie wiadomo jak dobry sklep. Wyobraznia lub projekt wszystko zrobia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Dobrze fryko, masz racje. Ale Ci ktorzy mysla ze jeszcze zdaza to po prostu nieudacznicy zyciowi. Moim zdaniem samemu odlozyc sobie emeryture to jest COS.! No ale kazdy ma swoje poglady. Majac firme i placac tysiac zlotych miesiecznie, a potem co z tego masz.? Ci ktorzy przeliczali to bardzo dobrze wiedza o czym pisze... i nie mow ze Ci co nie odlozyli by, to narzekali by ze panstwo ich zostawilo, bo jak sie nie umie odlozyc to sie nie ma nic i wszystko na ten temat. Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Wczoraj widziałem jak menele koło Biedronki podłażą do samochodów czekających do McDrive i chcą parę groszy na "kieliszek chleba". Nie można nic z tym zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Mnie też zaczepiły tylko w sobotę i też nie wiedziałam, gdzie i czy są u nas w mieście kafejki internetowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Jest na st rynku na ul radzieckiej koło przedszkola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Czarna suczka waży tylko max. 5kg.Noce są chłodne i marznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

@: fanka bocianka
Gratuluje bezkrytycznego przedruku artykułu z onetu :)
Inna sprawą jest to że jak już się wkleja nie swoje artykuły to warto podać źródło.

Odnieść się do tego nie sposób, jeżeli ktoś powołuje się na krakowskiego taksówkarza jako eksperta od bezpiecznej i przepisowej jazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

W niedzielę w schronisku dla psów zachorował półroczny piesek. Ze względu na to, że lekarz opiekujący się schroniskiem wyjechał na krótki urlop, pracownik schroniska wraz wolontariuszami poszukiwali innego dostępnego weterynarza w Łomży. Niestety żadne telefony oprócz lekarza z Krótkiej nie odbierały. Zaskoczyło nas niemile, że lekarz z lecznicy na Krótkiej z satysfakcją odmówił pomocy zwierzęciu, ze względu na dawny zatarg z kierownikiem. Czy tak postępuje lekarz weterynarii, który świadomie skazuje psa na śmierć, tylko dlatego, że czuje zadawniony uraz do szefa schroniska?
Na szczęście lekarz Rumiński oddzwonił i przyjechał do ciężko chorego psa.
My wolontariusze dziękujemy doktorowi Rumińskiemu, za uratowanie życia pieskowi, który dzisiaj ma się dużo lepiej. Aby więcej było takich lekarzy jak pan Rumiński, a mniej jak pan Karpiński.


wolontariuszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

oprah, do mnie podszedl to nie chcial pieniedzy,tylko po prostu zeby cos do zjedzenia kupic, samemu.
Mysle ze to jest troche inne niz "kieliszek chleba"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

naprzeciwko orlenu jest

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Niestety tak właśnie postępują niektórzy ludzie co jest karygodne. Co z niego za lekarz skoro uważa że zatarg ważniejszy niż życie psa? Żaden. Ale przynajmniej pokazał jedno liczy się kasa i satysfakcja. Nie zaprowadziłabym tam swojego pupila nigdy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

darek1638,
czyli z powodu kierownictwa panie doradczynie wylewają swoje frustracje na klientów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

mnie te manela nie przeszkadzają bardziej przeszkadzają mnie te menele w pieknyhch furach na bansie i lansie. Ci ludzie nikomu krzywdy mnie robia i nie zrobili . Miałem okzaje z nimi rozmawiac prosili o kupno jedzenia i bardzo tłumaczyli ze nie chodzi o pieniądze na alkohol. A chocby i nawet to co cię tak w dupe gryzie ,ze komuś w zyciu nie wyszło i chcesz go jak smiecia ze swojej drogi usunąć.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

to nie przychodż idz nikt tam cię nei zaprasza masz tyle miejsca gdzie indziej. Ale nie ponizaj tych ludzi bo sam sobą n ic nie reporezentujesz poza bufonadą.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

To jest rozsądna cena,ja bym za taką kwotę się zaopiekowała oisemnastomiesięcznym dzieckiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

popatrzcie na ten ciekawy ale jakże pospolity w naszym kraju przypadek. Jakim prawem któs uwaza sie za lepszego? Jakim prawem wyznacza komus inny zamknięty obszar zycia? Czy to ,ze ktoś inaczej ubrany , brudny to znaczy z,ę jest zły i trzeba go usunąć?

Tylko u nas mamy takie postawy gdzie jeden człowiek gardzi drugim tylko dlatego bo ma trochę więcej groszy i moze sobie kupić lepszą bułkę.

To są typowe postawy ludzi nie mających szacunku dla innych , nietolerencyjnych , ksenofobicznych . To wszystko sie od tego bierze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

też dałem gościowi parę złotych(dziwne przeczucie mówi mi, że jest ok)
nawet jak mu dam kasę na alkohol to co?
pewnie za bardzo mu nie pomagam ale z drugiej strony ulżę trochę
jak obserwuję łomżyńską gównianą rzeczywistość to nic tylko pić

Jest też masa naciągaczy ale tych nauczyłem się już odróżniać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Nie zmienia to faktu,że takie życie im odpowiada. Niech sobie chodzą gdzie chcą ale ciekawe że oni nie muszą przestrzegać prawa bo co im może policja zrobić? A każdy inny zaraz dostanie mandat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Proponuję to zgłosić do Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Owy Pan miał już z nimi do czynienia, może kolejne skargi doprowadzą w końcu do tego, co powinno stać się juz dawno temu - utraty licencji.
Owy pseudoweterynarz odmówił pomocy zwierzętom wiele razy, jego niektóre działania doprowadziły do śmierci czworonożnych pacjentów.

Mamy XXI wiek, niech ludzie nie boją się domagać swoich praw, jeśli weterynarz/lekarz/urzędnik/ktokolwiek nie dopełnia swoich obowiązków (lub źle je wykonuje) powinien zostać sprawdzony, a w przypadku wielu błędów - pociągnięty do odpowiedzialności.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Tylko,że są usunięci a po godzinie znowu są na miejscu. I wierz mi bywa to uciążliwe,bo akurat pracowałam w sklepie i doczepiali się do klientów chcąc brać monety ze sklepowych wózków. Ochrona wzywała policję,policja ich zabierała a po godzinie oni znowu siedzieli w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

no i co takiego ci w tej babci przeszkadza. Narobiła ci na głowę , opluła , okradła , dała kopa w dupe czy obrzuciła tymi swoimi jajkami. Ot jest taka babcia co ma swoją opowieśc i nikomu krzywdy nie czyniąc niech to swoja opowieśc opowiada.
Natomiast ty masz inny problem ty starasz się tą opowieśc , sprawdzić czy aby przypadkiem ta babcia nie była cwańsza od ciebie. I tu jest twoja małostkowośc bo nie potrafisz przejśc obok tego obojętnie i z dystansem traktując to jako jeden z wielu odcieni , kolorów naszego codziennego zycia. Kochani wiecej luzu.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

czyli są i pozytywne opinie ;)co bardzo mnie cieszy bo naprawdę to nie chcę jechać rodzić gdzieś indziej jak mieszkam obok szpitala ja mam poród za 2 miesiace i z pewnością podzielę sie z moimi spostrzeżeniami mam nadzieję że trafię na dobry humor personelu bo chyba to też ma jakieś znaczenie .poród boli zdaję sobie sprawę i pobyt w szpitalu to nie luksusowe wakacje chodzi mi bardziej o to że rodząc na nfz nie będę traktowana jak intruz i chcę czuć się bezpiecznie i że w razie komplikacji zajmą się dzieckiem jak trzeba bo chyba o to chodzi o zdrowie maluszka przede wszystkim .dziekuje za opinie i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

A mnie wcale nie chodzi o tą babcię,bo wcale mi ona nie przeszkadza,ma swój sposób na zarabianie i nie narzuca się aż tak. Chodzi mi o zupełnie innych ludzi którzy siedzą w parku przy Prusa a potem się rozchodzą po mieście w celu szukania kasy na...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

bo klamie bezczelnie! Gra na ludzkich uczuciach, probuje wzbudzic litosc mimo, ze to wszystko raczej zmyslone, bo dwa razy uraczyla mnie to historia. Aaa i mowila, ze zgubila 200zl i nie ma jak wrocic do domu.
Nie mogla normalnie zagadac czy moze kupie jajeczka swiezutkie? Mam to uwazac za normalna sytuacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mordercy bezkarni

Sie mowi DO ROBOTYYYYY !!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org