czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

RYNEK ZOSTANIE PRZENIESIONY OBOK ,DOSŁOWNIE ZA SKLEPEM CHIŃCZYKA
NA CZAS DO PÓKI NIE SKOŃCZĄ STAWIAĆ WIATY NA OBECNYM JESZCZE RYNKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

to ty się kiedyś pytałeś o kostkę brukową? w Łomży ciężko z dobrym dekoratorem czy architektem wnętrz - chociaż chyba to inne zawody?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

mój chłopak to Andrzejek,więc spędzamy ten czas w domu:xxxx



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

a czemu Ty ciągle tylko o kabach i tym podobnym..? masz lokal z kebabem i próbujesz nam tu ciemnotę jakąś wcisnąć..? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

a moze chcesz nam smaka narobić...chyba trochę ci sie udało...idę usmażyć pierś w przyprawie kebab, sos mam...bułk też...i zaraz będzie uczta mniamm..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

Są to po prostu kostki (RUF)zafoliowane w paczuszkach po 6 lub 8 sztuk -6 sztuk waży 7-8 kg całość na palecie o wadze 1080kg
Ma dokladnie 16700GJ/kg w certyfikacie (kalorycznosć podana w minimum) Cena 635zł brutto za tonę
Tak jak każdy RUF brykiet zostawia znikome ilości popiołu.
Myśle że najlepiej sprawdzić u siebie ile ciepla z siebie wycisnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

Dziękuję
W tym gabinecie całe leczenie jest na NFZ czy trzeba coś dopłacać do leczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równość małżeńska, kiedy w POlsce?

SOR i inne oddziały to porażka ,ostatnio zapytałam pielęgniarkę z SORU czy miały taki przedmiot jak etyka odpowiedziała ,że tak to albo w nosie dłubały lub w innej części ciała bo pacjent w Łomżyńskim szpitalu to śmieć ,kultura osobista tych ludzi urąga człowiecżęństwu ,zwracanie się bezosoboee do pacjentów np niech weżmie ,niech pokaże nogę, niech stoi grzecznie , niech czeka aż lekarz zejdzie z oddziału kilka godzin to standard tego szpitala wstydzilibyście się mówić ,że macie jakieś wykształcenie bo tak was piszą jak was widza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org