niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Francuska Agencja...

wlasnie..ktos wie co oni tam robią???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuska Agencja...

no dżewko! ja tylko żartowa!

Ty noza pszynies, co my by mogli chleba szmalcem posmarować i ogórasy pokroic!

i nie bój! ja Cię (znofu mi siem udało!) zasłonie przed ogniem, jagby kturnyś podpalić Cię (i snowu!) zachciał!!!

za nim tuszcz siem na mnie topić zacznie, Ty siem Ewa kuujesz!

morze we ftom date siem umufma, co niby kuniec żywota ma nastać?!

zaskoczym fszystkih!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuska Agencja...

a tak w ogóle to za złosliwość wszystkich przeprosić powinieneś i jeżeli masz jakieś konkretne zapytanie, to się nie krępuj Stachu!

wal śmiało! ja cierpliwa jestem, wiedzę szeroką posiadam i na wszystko postaram Ci sie odpowiedzi udzielić!

weś ic zobacz, czy siem wioska nie pali, bo gaśnice pewno w ałdicy dalej czymasz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuska Agencja...

tylko tyle Ci powiem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuska Agencja...

Przykro mi, że masz o mnie takie zdanie. Ja tu przed Tobą serce otwieram, baraniną częstuje a Ty tak? Chociaż w sumie jesteś jak każda kobieta, bez serca, więc co się dziwić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuska Agencja...

same piwożłopy na tym czacie siedzą i miłośnicy kebabu ,myślą że laski polecą na te ich wypociny wystukane na klawiaturze buehehehehehehehehe

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuska Agencja...

Drzewko dziś tyra do późna :/ Pepe ma dobry pomysł! Tylko kiedy ten koniec żywota ma być? 12.12.2012?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org