niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

Liczne głosy przeciw JOW? Oczywiście nie ma idealnego systemu, chociaż niektórzy z uporem mówią że jest to demokracja. JOW nie jest rozwiązaniem na całe zło, ale na pewno jest zdecydowanie lepszą formą demokracji niż widzimy to dziś. Dziś mamy demokrację betonów partyjnych, gdzie mierny, bierny ale wierny trafia na pierwsze miejsce listy partyjnej. Chcę powiedzieć że nie chcę w sejmie widzieć jakiejś miernoty, która za wodzem idzie na każde wezwanie. Dziś mamy system taki że Tusk/Kaczyński itd. ma wpływ na losy każdego "partyjnego kolegi", w związku z tym nikt nie może się za bardzo wychylać, bo zostanie usunięty z partii i nie ma szans samemu trafić do sejmu.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
ziomex 20-04-21 22:00 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
c2h5oh 21-04-21 06:13 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
ziomex 21-04-21 06:55 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
kawosz 21-04-21 07:22 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
jadoslaw.klamczynski 21-04-21 07:43 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
czar~ 21-04-21 10:51 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
vooo 21-04-21 11:13 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
kawosz 21-04-21 11:15 
 Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.   
czar~ 21-04-21 11:29 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org