piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

ad1. właśnie zajmuję się zbieraniem podpisów w sprawie JOW, no i muszę się pochwalić że już trochę udało się zebrać :)
ad2. Słuchać ludzi mądrych, którzy nie owijają w bawełnę, nie obiecują gruszek na wierzbie, tylko proponują mądre rozwiązania. Tutaj mogę się posłużyć przykładami chociażby profesorów: Rybińskiego, Gwiazdowskiego, Michalkiewicza i wielu innych.
ad3. jest wiele sposobów na to żeby zacząć coś robić, praktycznie każdy musi sam sobie znaleźć swój sposób na życie i tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, bo każdy człowiek jest inny. Dla jednych lepsza będzie praca na etacie, dla innych własna firma, a inni odnajdą się na stanowisku państwowym. Natomiast trzeba szukać też pomysłów jak coś poprawić chociażby działając w różnych organizacjach, ucząc się na własną rękę itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

rozmawialam z elektrykiem z Sosnowej -ale on rozrusznikow nie naprawia. szukam w dalszym ciagu kogos ,kto przyjedzie na miejsce i sprawdzi -przeciez pod pache nie wezme samochodu i poniose !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

Ja sobie chwalę Nowowiejską bo w każdej chwili mogę do niej zadzwonić i pomoże mi co robić z dziećmi.
Myślę ż co osoba to inna opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

doktor przyjmuje prywatnie.wystarczy zadzwonic i sie umowic.na domowe wizyty tez przyjezdza.koszcz to okolo 100 zl.jesli ma czas to tego samego dnia przyjmie.moje dziecko leczyl i jestem zadowolona.bardzo sympatyczny,starszy pan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

Liczne głosy przeciw JOW? Oczywiście nie ma idealnego systemu, chociaż niektórzy z uporem mówią że jest to demokracja. JOW nie jest rozwiązaniem na całe zło, ale na pewno jest zdecydowanie lepszą formą demokracji niż widzimy to dziś. Dziś mamy demokrację betonów partyjnych, gdzie mierny, bierny ale wierny trafia na pierwsze miejsce listy partyjnej. Chcę powiedzieć że nie chcę w sejmie widzieć jakiejś miernoty, która za wodzem idzie na każde wezwanie. Dziś mamy system taki że Tusk/Kaczyński itd. ma wpływ na losy każdego "partyjnego kolegi", w związku z tym nikt nie może się za bardzo wychylać, bo zostanie usunięty z partii i nie ma szans samemu trafić do sejmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

A jak sie nazywa jego corka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

Jakaś zaraza na Ople :) Mój też padł. Akumulator dobry, rozrusznik kręci, iskra jest, pompka paliwa działa, pryskam starterem i nie pali. Co obstawiacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

Najlepszy lekarz dziecięcy, to Dr.Bukowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyciekły adresy domowe funkcjonariuszy CBŚP.

Żeby był kiepskim lekarzem to nie był by ordynatorem dziecięcego oddziału. A jego córka ma na nazwisko poznanska czy coś w ten desen





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org