środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

z tego co wiem to tylko w Wordzie, ale tam tez jest poczta w wordzie i mozna od razu oplacic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Skoro masz internet i laptopa, to zamów przez allegro. Do domu jeszcze przyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

wiem wiem , oplacalem po zdaniu egzaminu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Byłem w banku i co sie okazuje , że tylu pracowników zwolnili, a w innych placówkach w polsce w ogóle zawiesili działanie PKO BP. MOŻE KTOS WIE CO DZIEJE SIĘ Z TYM BANKIEM?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Mają niekonkurencyjną ofertę - ludzie od nich odchodzą do innych banków - przychody spadają - trzeba ciąć koszty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Spory bagażnik :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

a po 2 niema co się oszukiwać w wielu zawodach aktualnie internet jest wymagany więc jeśli ktoś odczytał podobnie jak Andre to niech nie poczuje się urażony że neguje czyjś dostęp do neta. Ale jak już wspominałam nie będziemy przecież poruszali tematu o tym kto ma w czym internet skoro post ma inną nazwę i temat a czasy w których zdanie mam internet robiło duże wrażenie dawno minęły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

który bank waszym zdaniem nieźle prosperuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

fanka bocianka acha już rozumiem..ale głowa do góry, nie załamuj się...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

gdybym miala dziecko z checia poscilabym je do przedszkola w ktorym mowi sie tylko po angielsku, kolezanka w warszawie tak zrobila, maluch w wieku 6 lat jest dwujezyczny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

czasu ja tera duzo nie posiadam!
była ja robote załatwić bo na kasjerke mniejsce byłom, ale mnie powiedzieli, że takich wielkich tych kojcuf nie posiadajom, co one siedzom i ja siem nie zmnieszcze. pojedzieli, żebym sobie na straganie gdzieś mniejsce załatfiła. nie wieta gdzie takie mniejsce wolne jezd?

posdrawiam fanki moje!

madzicion! posiadam prośbe do Ciebie!
zgłosi siem do Ciebie stasiek84, to Ty go tym wuskiem z rogami, z rospendu do niebowstompienia doprować! tak, coby do tej ałdicy wleść nie mug!

a Ty jaśku mniej to, co chopy mniendzy nogani majom i tego ciongnika sam załatf! zara ja ckarbnika jakiegoś musiała by znaleść, a o ludzi uczciwych cienżko tera, a sama wszystkiemu nie podołam!

mała-mi siem z tym zakupem nie ociongaj. dżewo przeschnonć musi, coby dobrego samozapłona dostało! alem widzem, ze zgodna baba jezdeś!
tyż możesz tańcować przy wystempach moich. z drugej strony staniesz cobś o szanelke siem nie obijała.

fanka od bocianka- fajnych koleguf posiadasz!

na razie koncze, bo chleba na kolacje nakroić muszem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Kama30 dzięki za linki no i tak trochę mam mieszane uczucia ale dobrze , że to przeczytałam bo widzę że takie troszeczkę nie dowierzanie jak się niektórzy wypowiadają tam no ale skoro i mi powiedziano i tu też jest parę spraw opisanych to wiadomo że jedynie jakiekolwiek zarzuty do sklepu to na forum problem łagodzi i wyśmiewa kierownictwo oraz ich znajomi ewentualnie "drużyny osób życzliwie przekazujących informacje paniom kierownik" by mieć jakieś względy. Ale no jest jakaś napięta tam sytuacja . troszeczkę się zawiodłam co do tego że panie na kasach mimo wszystko muszą milczeć bo boją się o pracę i mimo wszystko udawać że jest ok. Ale no rozumiem. Ciekawe jeszcze jak jest z odpowiedzialnością za manka lub finansową za produkty bo niestety nie mogę się dowiedzieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

instalujesz program wpisujesz markę telefonu i program powinien wygenerować kod


#pw+12345678901234+1#

włącz telefon bez karty sim
wybierz znak # na klawiaturze
znaki p,w,+ uzyskasz wybierając kilkukrotnie znak *
ostatni znak # zatwierdza cały kod
pojawi się komunikat "Wyłączono ograniczenia karty SIM"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Witka,
Świetna sprawa tylko tak jak pisze koleżanka o góry. Zajęcia po angielsku co dziennie po godzinie, no i zwracanie się do dzieci po angielsku. No może nie cały czas, ale przynajmniej połowę czasu jak dziecko przebywa w przedszkolu. Do tego jeszcze codzienne zajęcia np. z zumba fitness dla maluszków i jest super. Jak dla mnie super sprawa. kwestia ważna to cena. Przeważnie w niepublicznych przedszkolach cena Łomży wynosi ok 300 zł. Jeżeli w takim przedszkolu cena będzie też ok. 300 zł, to chętnie zapiszę tam swoje dziecko.


Tylko jak duże będzie te przedszkole . Piątnica to rzut beretem, więc chętni na pewno się znajdą. Zarówno z Łomży, jak i okolicznych wiosek.

Dobry pomysł, śmiało otwieraj. Mam nawet kilku znajomych, którzy z pewnością posłali by dziecko do takiego przedszkola. Jeżeli jeszcze będzie wkoło np. duży ogród z altanką, plac zabaw dla dzieci, to na pewno na bark chętnych nie będziesz narzekać. W przedszkolu na radzieckiej nie ma tam nic specjalnego, a ludzie walą drzwiami i oknami. Są nawet listy rezerwowe z trzyletnim wyprzedzeniem.

Nie zastanawiaj się. Już kilku chętnych masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

jest ktoś chętny
?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

CCC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

no jesli bank oszczedza i zwalnia pracownikow to jak myslicie:
finansowo stoi dobrze czy tragicznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

znjaoma wyslala dziecko do pzredszkola gdzie mowilo sie tylko po angielsku, zero polskiego, dzieci roznych narodowosci, maluch po 3 latach w przedszkolu mowi lepiej po angielsku od niejednego doroslego, oczywiscie na poczatku bylo trudno ale warto to przeczekac, dla ewektow,
moim zdaniem takie przedszkole to swietny pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

a co wy tak narzekacie zobaczcie jakie mają świetne promocje na tle konkurencji
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/_i/f197002b9a0853eca5e046d9ca4663d5/a238fe6c-2bf6-11e1-8e84-001517b10ed8.jpg?type=1&quality=85&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=800&srch=600&dstw=800&dsth=600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

TORTOWA ma racje coraz miejsza kasa a tyrasz za dwoje i opierdol

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprzeciw wobec przestarzałych zasad Kościoła

Mi w CCC uwzlgednili reklamacje, moglam wybrac inne buty.


Problem jest w Cliffie i pod dawnym Rossmanem na dlugiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org