czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Spowiedz Ratownika !!!

Biedronko więc tak :
Szału nie ma.
Kolor jaki był taki jest. Nie widzę znacznej różnicy.
Po nałożeniu żelu czułam bardzo ostre pieczenie na dziąsłach. a Teraz jak zdjęłam nakłądki, to mam poparzone dziąsła, które są dosłownie białe! I bardzo pieką! takie mam wrażenie jakby paliło mnie żywym ogniem.
Przy paskach cresta też piekło, ale nie aż tak strasznie.
W każdym razie się nie poddaje :) mam jeszcze 4 strzykawki tego specyfiku.
A ból był i jest do wytrzymania :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

nazwiska mało mówią wklejmy tu zdjęcia tych autorów cudu gospodarczego w naszym mieście. Są to osoby publiczne więc niech każdy ma okazje ich zobaczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

pewnie duzo osob niestety wyjezdza do wiekszych miast. wiadomo - ksztalcenie i praca

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

A po co startujesz z takim pytaniem na forum? Oglądałeś Youtube i na żale cię wzięło że dziury? I tak ci tu nikt nie odpowie, a odpowiedni adres na takie pytanie to GDDKIA oddział Białystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

obsluga jest rzeczywiscie mila...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

z lomzy odbierasz w ratuszu, jak jestes z poza lomzy, to w wydziale komunikacji





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

A oprócz tego na krótkiej nie ma wiecej takich sklepów??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Dobrze, że ktoś w końcu odważył się poruszyć ten temat, ja sama bym tego nie zrobiła. Każdy macha ręką i idzie dalej, ale to ma sens. Nie wolno pozwalać na takie traktowanie, na wyzysk.
Tak, są stali pracownicy (aż troje), każda z nich ma własne powody, dla których tam jest tyle czasu. Dwie z nich odwalają kawał dobrej roboty, i to dzięki nim, to wszystko się jeszcze trzyma. A ta trzecia-hymmm- chwilowo pozostawię bez komentarza.
Może po tej sprawię (forum, artykule w gazecie) coś się zmieni, może to da komuś do myślenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Witam. Chciałbym dowiedzieć się gdzie konkretnie (które piętro) znajduje się punkt krwiodastwa ? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

W szpitalu na I piętrze po lewej stronie korytarzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Dziękuję za odpowiedź. A czy aby oddać krew trzeba przyjść o 7 gdy otwierają, czy można przyjść w późniejszych godzinach (9-10) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

swobodnie można przez cały poranek przyjść, jeden dzień w tygodniu jeśli dobrze pamiętam jest także popołudniu czynna. należy wcześniej zjeść lekki posiłek. powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

I został przeniesiony na Krótką mają fajne akcesoria rowerowe.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Oddać krew można do godz 13 a w środy do 17;30.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

a moglyscie przy wypozyczeniu sukni potem w czassie przymiarek zamienic na inna bo np spodobala wam sie inna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

No wiesz szanelka mądry ten co pyta:)

Pytam nie dlatego, że nie wiem ale chcę się dowiedzieć czegoś nowego, może ktoś zna jakieś fajne formy zawierania znajomości i piszę właśnie po to aby tacy ludzie mi odpisali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

duży...ja ważę 53 kg i nie mam problemu z oddaniem,bo jeszcze nigdy mi nie odmówili przyjęcia.Co do mięska to spożywam w bardzo małych ilościach,a o wodzie nie wspomnę;-D
Co prawda czuję sie później słabo,ale to raczej z opuszczenia krwi a nie tam diety;-)A ja pozdrawiam AB Rh+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Duvall - ja jestem od maja w tym "fachu" i cały czas staram się polepszać to co mogę . Jestem ciekawa po prostu jak to u innych wygląda bo krótko w tym siedzę i chciałabym żeby ktos może podpowiedział mi co nieco;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Gdzie naprawiają lub wymieniają matryce telewizora LCD?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Naprawa matrycy jest raczej nie możliwa. Wymiana nieopłacalna. Zazwyczaj wymiana matrycy kosztuje o 1/4 mniej niż nowy tv. Sam mam takiego złomaka gdzie na matrycy mam ciemniejsze plamy, ale to tylko i wyłącznie moja wina... Tv stał przy oknie, a otwieranie okna zimą jest szczególnie nie wskazane :>

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Omania AB Rh+ powiadasz o mniam mniam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Jak widać koleżanka wyżej już próbowała...widać efekt...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Mnie też dziwi, że jestem naiwna i pewne rzeczy robię samodzielnie, zamiast udać się do specjalisty. Stale siebie zaskakuję. Ale z czasem można się do tego przyzwyczaić. Już taki charakter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

No tak to już jest, chcesz zaoszczędzić, a wychodzi jeszcze gorzej. Z tym wybielaniem też nie do końca jest tak jak piszą. Po jakimś czasie częstego używania tych preparatów szkliwo psuje się na tyle, że nie chroni już zębów. Po wybielaniu są bialutkie, ale wystarczy wypić kawę, herbatę i psikus...wszystko wraca...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Gdzie naprawiają radia samochodowe??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

@pepe-sza

Nie rozpaczaj. Toć oni wrócili na forum. Są na ucieczce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

a propnuje poczytac poszukac na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Każdy RTV

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Nie każdy,w kilku miejscach powiedzieli,że nie zajmują się naprawą radia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Takie gałki są w Demarcie na Sikorskiego, ale nie polecam. Tandeta poniżej Chin. Kombinacja kluczy chyba poniżej dziesięciu.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Chce wam się bawić takimi słabymi roztworami..czytam tu o jakichś marnych 15%, 30, 35% itd.. a tu trzeba działać stanowczo.
Proponuję płukać zęby roztworem 95% uznanej marki Polmos koniecznie po każdym posiłku, przez 10 min. Plusem jest to, że po płukaniu nie trzeba wypluwać-można połknąć. Tylko trzeba uważać, żeby nie jeść za często, bo może się zakręcić w główce. Poza tym same plusy, efekt długotrwałego wybielenia, stosunkowo tani, nie psuje szkliwa..a i delikatnie pali dziąsła, co jednak szybko mija po okładach z ogórka kiszonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Drewna jeszcze nie zakupiłam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

ajm co ty ogladasz bo juz dzisiaj 3 razy taka reklame GalaxyIII widziałem a note nikt teraz nie reklamuje bo to nie zadna nowośc. Dla ten telefon to jest przypał nie nadający się do normalnego dzwonienia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

No wiadomo, jeszcze jakieś kontrole upierdliwe, ale nie które firmy mają układy i wiedzą tydzień wcześniej o tych kontrolach. Nie jestem za prywatyzacją np. szpitali, PGE, PGNiG, KGHM lub stoczni (dużych koncernów, które mogą dawać zyski) oraz popierałbym działania ratusza w Łomży zachęcające inwestorów do inwestowania tu, kraj też powinien np. przez pierwszy rok wprowadzić spore ułatwienia dla nowych firm, a nie od razu firma zostaje zalana rachunkami. Nie zapoznałem się z programem dokładnie mlodzi na swoim czy jakos tak, ale zobaczcie, jak są żadko informacje, że coś nam ułatwili, tylko pogarszają, pogarszają ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

anal?hmm ciekawie mogloby byc

;0 jestem za..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

No pychotka... Coś ala jak na Małacha. Przechodzi z teściowej na synową, a potem na synową... Ten sam syf... tylko właściciel nie zmienia? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Stachu84 chyba Ci nie wyszło.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Pokaż się na forum bo stęsknione oczy Cię wyczekują.Nie chowaj głowy pod piaskiem jak struś.I tak wiemy że codziennie czytasz forum!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

a numer tel to:85 676-04-49
i moje dziecko było u Pani Hajduk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

obsługa jest nie miła, skończyło się na kilku dygresjach.... za tak duże pieniądze oczekuję by Pani wykazała więcej zainteresowania klientką a nie wskazywała kto tu rządzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

gdzie ten kebab pychotka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

Fanatic NOTE II to nowość, w październiku wszedł do sprzedaży i to jego reklamują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

mandaryn zachowaj te swoje mongolskie teorie dla siebie;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spowiedz Ratownika !!!

jeśli masz fona na gwarancji to się nie opłaca . Zainstaluj ten program i spróbuj
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/WorldUnlock-Codes-Calculator.shtml

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org