piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

Na ul. Pułaskiego jest przydomowa wulkanizacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

Widzę że wśród niektórych myślenie z czasów PRL utkwiło mocno w głowie... Państwo wg mnie powinno mieć podstawowe zadania: obrona wewnętrzna i zewnętrzna obywateli (wojsko i policja), budowa obiektów użyteczności publicznej, które nie opłacają się prywatnym inwestorom, a są niezbędne dla funkcjonowania państwa (tj. drogi, koleje, itd). Reszta z małymi wyjątkami powinna być pozostawiona ludziom. Przez takie postkomunistyczne podejście jakie prezentujesz, mamy nadmiar biurokracji, w tym jakieś 3,5mln ludzi jest pośrednio lub bezpośrednio zatrudnionych przez Państwo. Powoduje to sytuację że podatki i wszelkiego rodzaju składki są wygórowane, co w efekcie obniża rentowność jakiegokolwiek przedsięwzięcia. Ostatnio liczyłem na przykładach swoim i swoich znajomych że podatki (pit +vat), zus, akcyza, cło, inflacja itd kosztują przeciętnego zjadacza chleba od 70% do 90%. W związku z tym nam obywatelom do faktycznej dyspozycji zostaje jedynie 10-30% pieniędzy które teoretycznie zarobiliśmy. JA NIE ZGADAM SIĘ Z TAKIM MODELEM PAŃSTWA O PRZEROŚNIĘTEJ BIUROKRACJI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

Doktor Piasecka? Hmm moge polecic calym sercem.. Jako dziecko panicznie balam sie dentystek.. Kopałam gryzłam szczypałam istne kabarety!! W wieku 13 lat mama za namowa znajomej zaprowadzila mnie wlasnie do tej Pani Doktor, dalam sobie poleczyc zabki i uraz znikl calkowicie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

Troszkę odkurzę.......
http://www.youtube.com/watch?v=nyKS3QA73so&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

przecież cała pula poszła do skarbu państwa wy możecie najwyżej tylko 5 trafić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

Barbara powiem szczerze, że większość moich znajomych wymiotuje po kilku ćwiartkach, bez względu czy je kupili w biedronce czy u żyda.

Agyness czyje udka?? Ekspedientki??

Ja23 odstrasza powiadasz?? Nie dziwne!!! W końcu to ze świni!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

wiadomo że w marketach sieciowych zawsze masz szansę 50% na stare myte octem no ale co jak co w polo się mięsa nie kupuje i to każdy ci powie najelpiej u prywaciarzy gdzie mają duży przemiał i dbają o klientów lepiej więcej zapłacić niż kupić syf hehhhehhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

nie kupuj tych nalewek.. wez najtansze nowe i lepiej na tym wyjdziesz..


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w szczepionkach są tkanki płodów? Fake news.

dokladnie kwinto7 masz rację git stacja a wy lepiej zajmicie się tymi syfiastymi garażami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org