czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

ja to nawet i bym wolał koniec świata, sie skonczy chamstwo grubianstwo i hipsterstwo je*ane na tym świecie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

witam, dr Poppe prowadził moją ciążę, w sumie to nie mam mu nic do zarzucenia poza tym, że każdą informację o dziecku musiałam z niego wyciągać, a chyba powinien sam mówić takie rzeczy, generalnie jak bym się sama nie spytała to bym nic nie wiedziała. Jednakże jako specjalistę bardzo polecam, miałam ciąże wymagającą opieki i wszystko szczęśliwie się zakończyło.Podsumowując specjalista bardzo dobry, jako człowiek - mrukowaty i średnio przyjemny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

Na pewno są w Łomży osoby o dobrym sercu i mające warunki.
Suczka shih tzu nie nadaje się do domu z dziećmi.Dla miłośnika i osoby chcącej poświęcić jej trochę czasu będzie wspaniałym towarzyszem.Jest ogromną przylepą i rozdaje buziaki :)

Dwie pozostałe sunie są spokojne.Trochę nieśmiałe i bardzo garną się do ludzi.Malutkie dzieci też nie wskazane,żeby nie ciągały za uszy i nie męczyły.Pies też ma swoją cierpliwość.Czarna sunia lubi ciepłe miejsca,najlepiej blisko człowieka.Brązowa jest delikatna.Niby się trochę boi,a bardzo potrzebuje uwagi,głaskania.Jak okaże się zainteresowanie jest bardzo wdzięczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

Jak czytam te głupoty np.alexi88 czy czesio czy ByleJaki lucyfer itd. to wiecie co sobie myślę, że naprawdę nie długo będzie Koniec bo co się spytasz na forum to zawsze znajdą się jakieś buraki co jaja sobie ze wszystkiego robią i nigdy nie umieją się wypowiedzieć z sensem.Zobaczymy czy będziecie tak cwaniakować jak już przyjdzie ten koniec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

Spotkaj się z adminem...
połowa "bandziorów od dziadka kaleson"albo sie już nie udziela na forum,albo zmieniła nicki po takich spotkaniach.podejrzewam,że nie zaszczycą was swoja obecnością,wyciągając wnioski.forum to dobra forma wyrażania poglądów,pod warunkiem,że jest anonimowe.nie trzeba nikomu tyłka lizać,jak masz inne zdanie to walisz z gróbej rury.a jak juz znasz odbiorcę osobiście to kręcisz się w swoich zdaniach,żeby nie zmienił opinii o tobie wyrobionej na takowych randkach.
ale.....bawta sie


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

witam jeśli potrzebujesz transportu do niemiec to jadę 10 lub 11 i mogę zabrać 2 osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

na allegro. razem z żelem były w zestawie.

http://allegro.pl/opalescence-pf-35-4szt-nakladki-termokurczliwe-i2760551496.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

mozesz cos wiecej powiedziec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziemkiewicz o Big Tech: potwory większe od państw

Witam... Mam pytanie gdzie dokladnie znajduje sie te schronisko??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org