czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

No właśnie problemy z tym zrozumieniem jak kupię kalendarz za złotówkę wtedy z gazety wycinam swoje zdjęcia i wklejam do kalendarza i zawieszam go na ścianie na przykład.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Cześć, wysłałem teraz do Ciebie wiadomość poprzez bramke sms z internetu, ponieważ teraz nie posiadam nic na koncie.Nie wiem czy sms się dostarczył do Ciebie z moim numerem telefonu? Numer który podałeś to sieć komórkowa ,nie gg? Nie posiadałem internetu dlatego później o 2 dni się odzywam.Jakby co odezwij się do mnie.Trzymaj się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Mi się właśnie spodobał ten system bo nie jest taki statyczny jak zwykłe treningi na siłowni, chociaż myślę, że narazie nie jestem do tego przygotowany kondycyjnie.

duvall a ty ćwiczysz crossfit?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

...postaram się dowiedzieć czy jedna osoba byłaby chętna - napiszę na maila.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

A mi w jamie chrzczone nie smakuje, a do amnezji jeszcze się nie ożeniłem, ani nie rozwiodłem, żeby zaglądać. Na quattro na razie nie narzekam, po za brakiem czasami miejsc siedzących, ale planowane wyjście staram się rezerwować, no chyba, że zachlam spontanicznie i mnie poniesie to wiem, że w jamie zawsze znajdzie się te wolne miejsce dla zapijaczonej gęby, wtedy to i choć nie warte ceny trunki, idą u nich jak woda hahaha :D:D:D raz, 2 , truje, Czesio was obserwuje ,,|,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Ja polecam.Moje dzieci chętnie do niej chodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Czy ktoś myśli, że zmiana bruku na Rynku przyciągnie tłumy Łomżyniaków i ożywi tę część miasta zwaną na wyrost "starówką" ? Dalsze ograniczanie ruchu pojazdów jeszcze bardziej wyludni tę dzielnicę. Deptaki są dobre np. w Gdańsku na Długim targu. Tłumy spacerujących nie dają miejsca samochodom. Dokąd i po co mają iść po tej nowej nawierzchi ? Projekt z "piramidą" mógł przyciągać ciekawskich i amatorów niezwykłych miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

To pisz, że o złotówki chodzi, bo dwójki to i widły mogą być

Najprędzej, świeże to w Białymstoku dostaniesz w NBP, jak tam kogoś masz to go poślij w kolejkę niechaj stoi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Nie rolą państwa ani samorządów jest stawianie fabryk. Nie chcemy chyba powrócić do czasów komuny? Stawianie fabryk i innych zakładów pracy jest rolą ludzi, nas mieszkańców i inwestorów zewnętrznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Czesio!

to Ty i widły kolekcjonujesz?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Powinni do tych śpiworków dodawać kalendarze.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Mam pytanie jak rozkodować radio seryjne w samochodzie jak nie znam kodu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Młoteczkiem, młoteczkiem.

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Proszę bardzo ;)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

Eee jak nie ma, to nie będę tej karty szukać.ale życzę powodzenia w poszukiwaniu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

dziś koło 11 zgubiono czerwoną portmonetkę na ulicy Kazańskiej. Uczciwego znalazce prosze o kontakt 664453232

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

a ja polecam p.Skrodzka ul Dluga moj junior do nikogo innego nie chce chodzic jak tam polecam bardzo sympatyczna z super podejsciem do dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich

moim zdaniem modernizacja rynkui idzie w bardzo złym kierunku. Rynek staje się jeszcze brzydszy i z czerwonej pustyni powstaje betonowo szara pustynia. Natomiast tworzenie jakiejs hali wystawowej to totalna bzdura bo tu nie ma takich potrzeb. Bedzie to kolejny bubel świcacy pustkami. Najlepszym rozwiazaniem jest przywrócenie tej hali jej pierwotnego znaczenia i stworzenia pięknego miejsca gdzie można nabyc świerze produkty rolnicze miejscowych producentów. Winne być to byc tetniące zyciem stragany oczywiście na odpowiednim poziomie z pięknym warzywami i owocami. A wy jak myślicie?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA: Arkansas zabrania terapii hormonalnych „zmieniających płeć” u nieletnich



:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org