sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia: rozpoczęły się badania kliniczne nad amantadyną

Kto ma mniej kasy może u mnie rower na godziny wypożyczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzecznik Ministerstwa Zdrowia: rozpoczęły się badania kliniczne nad amantadyną

DFX sorka, ale mówimy o warunkach, możliwościach, o postępującym zacofaniu w Łomży a nie kreatywności, bo takową na pewno mieszkańcy posiadają. Zresztą "miasto" samo w sobie do tego zmusiło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzecznik Ministerstwa Zdrowia: rozpoczęły się badania kliniczne nad amantadyną

ByleJaki - nieco się pomyliłeś co do określenia mojego profilu, bo nie jestem jakoś szczególnie zamożny, mam własną firmę, a w obecnych czasach osoby prowadzące firmę mają ciężki orzech do zgryzienia, w postaci kryzysu, wysokich podatków, niewypłacalności zleceniodawców itd. Niestety życie dla nikogo nie jest takie łatwe jak by się chciało. Po prostu piszę, żeby każdy nie narzekał na to jak nam źle i niedobrze, bo taki już jest świat, i trzeba sobie jakoś w tym świecie umieć radzić. Z obserwacji znajomych i ogólnie ludzi widzę mniej więcej jak to wygląda. Najwięcej narzekają ci którzy nic w życiu nie starają się zmienić na lepsze. Większość z nich albo boi się zmian, alb jest na nie zbyt leniwa. :)
Kreatywność i sposób na życie jest jak najbardziej ważna w tym temacie. Spójrz na to z tej strony, że nasze miasto się wyludnia bo ludzie przestają mieć tu pomysł na życie, a tym samym tego pomysłu szukają w innym miejscu. Ludzie pomysł na życie mogą znaleźć dzięki kreatywności nawet na pustkowiu, lub też na biegunie polarnym, i pomimo utrudnień dobrze na tym wychodzić, spełniając się finansowo czy społecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org