piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kapłan De.wotek

Ks. Michał Woźnicki w koronawirusa nie wierzy

Salezjanin nie wierzy w koronawirusa. To zresztą było jednym z powodów nie wpuszczenia go do sądu. Odmówił bowiem zasłonięcia ust i nosa. Co więcej, maseczki nazywa kagańcami. Twierdzi, że ich noszenie prowadzi do niedotlenienia mózgu.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/ks-michal-woznicki-nie-wierzy-w-koronawirusa-i-obraza-innych/yf7yfnf

Płaskoziemcy mają swoich tzw. opiekunów duchowych...

]

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: kapłan De.wotek

W przypadku infekcji nie wpuszczać do lecznicy ... WYPIER.DALAĆ

Kapłan pluto twierdził ,że oddychanie tym czym się wydala jest szkodliwe dla zdrowia , ja dodam od siebie ,że mam podobne spostrzeżenia dodatkowo mam wysypkę ...

Oczywiście ty jako komuchozydek notorycznie spożywasz to co wszyscy wyrzucają i uważają za odpad ,a atmosfera zatęchła, pełna smrodu swoich i kolegi skarpet tudzież pierdu jest najodpowiedniejsza dla takich typów jak ty i ten świński bląd pierdzący i krzyczący z za twoich pleców ...

Oczywiście popieram PiS i Kapłana a miłośników swojskiego powietrza zapraszam do pracy w oczyszczalni np Czajka gdzie wasz idol szaskoś każdego PO srańca ugości smrodkiem i szklaną zdrowej wody wiślanej z domieszką ścieku z oczyszczalni . Na zdarowie tawariszcz pluto ...

ten niby \"kapłan\" to klasyczny zje.b umysłowy więc nie dziwi, że może być autorytetem dla pachołka nowogrodzkiego.

Nie wiem czy pojmujesz ułomku ale ten klecha stawia się przeciw twojej PiSdzicy ukochanej wszak to ona bladź smoleńska mu \"zakłada\"na parszywy ryj kaganiec -maseczkę. Więc musisz się określić bo stojąc ich w kroczu (kaczyński a woźnicki) nie możesz spijać jednemu i drugim ze sparciałego wężyka. Albo jeden zjeb albo drugi na raz się nie da, choć pewnie nie takie cuda w dewiaci w sutannach już robili.

--
Coś dla miłośników Kurwizji i Zenka czyli DiscoPolo
https://www.youtube.com/watch?v=CzW6CEfRcps

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0