piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostatnie namaszczenie Krzysztofa Krawczyka. Kiedy i dlaczego gwiazdor zdecydował się na przyjęcie sakramentu?

\"Dzień po śmierci Krzysztofa Krawczyka w sieci zrobiło się głośno o teorii partnerki Tomasza Karolaka. Viola Kołakowska powiązała śmierć artysty ze szczepionką na koronawirusa!\"

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ostatnie namaszczenie Krzysztofa Krawczyka. Kiedy i dlaczego gwiazdor zdecydował się na przyjęcie sakramentu?

cytat:
\"Krzysztof Krawczyk chorował na covid, przez jakiś czas był w szpitalu. \"Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. (…) Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła\"

Re: Ostatnie namaszczenie Krzysztofa Krawczyka. Kiedy i dlaczego gwiazdor zdecydował się na przyjęcie sakramentu?

TVN:
\"Krzysztof Krawczyk wyszedł ze szpitala. Muzyk pokonał ...
http://dziendobry.tvn.pl › krzysztof-krawczyk-pokonal-...
Opcje wyników
4 dni temu — Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa i wyszedł ze szpitala. Wielkanoc spędzi w ... \"

Choroby współistniejące Krzysztofa Krawczyka. Jak mogły wpłynąć na przebieg COVID-19?
Piosenkarz miał chore serce. Kilka lat temu przeszedł zabieg krioagulacji w związku z migotaniem przedsionków. Cierpiał też na arytmię
Dr Fiałek wskazuje, że w przypadku Krawczyka najniebezpieczniejsze było jednak inne schorzenie. Musimy też pamiętać, że Krawczyk miał chorobę, która jest najistotniejszym czynnikiem ryzyka ciężkiego przebiegu COVID-19 – otyłość. Przynajmniej tak można wnioskować. Otyłość to choroba, nie objaw, chociaż w naszym kraju tak się o niej nie mówi. Statystyki NIH jednoznacznie wskazują, iż zakażeni COVID-19 ze wskaźnikiem BMI powyżej 30 są hospitalizowani najczęściej

https://www.medonet.pl/koronawirus,na-co-zmarl-krzysztof-krawczyk--choroby-wspolistniejace-mogly-miec-znaczenie,artykul,83180144.html

Niech ta śmierć będzie przestrogą dla ludzi z POdobnymi problemami zdrowotnymi. PrawdoPOdobnie, gdyby nie szczepienie piosenkarz mógłby nie wyjść żywy ze szpitala.

]

To mi przypomina takie powiedzenie palacza ,że nawet jeśli umrze od papierochów to mimo wszystko będzie dłużej leżał, bo jak wszyscy wiemy wędzone tak się nie psuje ...
Popieram zdrowy rozsądek ...

Dla płaskoziemców sprawa jest prosta.

Kto zmarł na Covid to przez choroby towarzyszące.
Ale kto się zaszczepił to już od szczepionki.

pisowskie aparatczyki po śmierci Krawczyka:

no i jak można sPiSdzić kondolencję i to w czasie gdy biegły czy jest czy nie jest... z określenia autora Żulczyka.

Andrzej Duda Twitter
@AndrzejDuda
Odszedł Krzysztof Krawczyk.
Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP

--
Czasami milczeń jest złotem, a tym wypadku z każdym razem robi z siebie...Żulczyka.

--
Coś dla miłośników Kurwizji i Zenka czyli DiscoPolo
https://www.youtube.com/watch?v=CzW6CEfRcps

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0