czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Idą święta i wzrost zakażeń

Tak jak w temacie czy gdzies w lomzy albo okolicach jest ktos kto zajmuje sie regeneracja drazkow kierowniczych??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

w Łomży tylko ten co J-23 Ci napisał

teraz 28 listopada malarz jakiś ma być. taki na M. ja znam tylko Matejkie ale to chyba nie on będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

już nie ma! bom go zerwała i do domu wzieła!

teraz za opłato tu na Forum będę godziny odjazdów podawała!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Pneumokoki
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pediatrzy-chca-obowiazkowych-szczepien-przeciwko-p,1,5294956,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

a to zle, czy dobrze?
bo ja nie kumata troche jestem a i proporcje przy spożyciu zmieniłam!

seta-chleb ze szmalcem-seta-ogóras kiszony-seta i cieszyć mnie wszystko jakoś zaczyna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

WITAM, PILNIE POSZUKUJĘ DOBREGO ALERGOLOGA DLA DZIECKA. CZY KTOŚ MI POMOŻE? Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

<http://www.boro-laser.com.pl/p892,e37220-dyplom-z-okazji-pierwszej-komunii.html >

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

<www.boro-laser.com.pl/p892,e37220-dyplom-z-okazji-pierwszej-komunii.html >

przepraszam, teraz powinno być oki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

sprzedam prezentacje maturalne z j. polskiego temat:
różne oblicza miłości w literaturze,
sposoby ukazania bohaterskiej śmierci w literaturze,
człowiek wobec wojennych doświadczeń, przedstaw na wybranych przykładach
mail: kasia8742@op.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

a ile kosztują prezentacje maturalne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

chyba dobrze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

czyli u Ciebie AureonX mozna robic takie indywidualne zamowienia? super, za jakis czas pryjde do Was.

dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

teraz to już szczęśliwa jezdem!

seta-chleb-seta-szmalec-seta-ogóras-seta!

ale najbardziej to się raduje, że Ty szanelko się na mnie nie gniewasz!

obraziło się na mnie chyba już z pół Łomży i wyprowadzić mi się przyjdzie z tego miasta!
a ja to wszystko z dobrego serca, te porady moje!

a co najgorsze to i maruda o mnie zapomniał i się nie odzywa.

maaaruuudooo! gdzie jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

nie wiem czy w łomży cos znajdziesz-najblizej i najszybciej na bank Białystok
niby w Łomży jest poradnia -ale kolejki takie,że oooo no i specjalistów kiedys mieliśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

oj tak. Wstyd okropny... nie kompromituj swoich kolegów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

dziękuje za ciekawą dyskusję zachecam do dalszej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

zmiana jednostki (Prezydenta, Naczelnika), nie pomoże
w Urzędach siedzi klika pociotaków przyspawanych do stołków, którzy nawet jeśli chcą coś zrobić to po prostu nie potrafią :)
dla zdolnych, uczciwych , pracowitych, kreatywnych nie ma miejsca albo sami nie chcą uczestniczyć w tej Państwowej szopce

ludzie (nie wiem czy tylko w Łomży) nie potrafią się zjednoczyć dla dobra miasta
Każdy pilnuje tylko własnego czubka nosa
i jeszcze fajna przypadłość - jak komuś zaczyna coś wychodzić i ma efekty społecznej! pracy - staje się osobą niebezpieczną dla gamoni na stołkach i zaczyna dostawać kopniaki z kilku stron, zalicza zderzenie ze ścianą i musi mu przejść zapał i chęć do działania - wtedy już jest ok

W Łomży fajnie się mieszka pod jednym warunkiem - trzeba stąd jak najczęściej wyjeżdżać

to tak na marginesie - doświadczenie z życia w naszym mieście, które bardzo kocham.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Fantic - dyskusja jest ciekawa bo dotyczy każdego z nas to nie to samo co temat o kebabach albo o zgubionych majtkach ;)

Wracając do naszych radnych proszę bardzo czym się teraz zajmują bo są sprawy ważne i ważniejsze !!

- Na ul. Długiej i Al. Legionów znajduje się dużo "potykaczy", reklam umieszczanych na środku chodników. One przeszkadzają pieszym. Czy właściciele"potykaczy" dokonują wpłat do kasy miejskiej?- pytała radna Gołaszewska.

O pieniądze z reklam, w szczególności informujących o działalności parabanków, rozklejanych na słupach, pytała też radna Bogumiła Olbryś.

- Reklamy umieszczane na słupach oświetleniowych są po prostu brzydkie- twierdził wiceprzewodniczący Rady Zbigniew Lipski. - Nie mogę zrozumieć tego, że nie da się wyegzekwować, by zostały usunięte. (...) Wpływy z nakładanych kar mogłyby zasilić budżet Straży Miejskiej- mówił.

Jak wynika z odpowiedzi przygotowanej radnym przez łomżyński magistrat, strażnicy interweniują, kiedy ogłoszenia pojawią się w miejscach publicznych lub na chodnikach. W tym roku Straż Miejska odnotowała już kilkanaście podobnych interwencj. Strażnicy nakazują usunięcie reklam, kar jednak nie nakładają.

- W większości podobnych działań wykazywane jest zrozumienie właścicieli i osób odpowiedzialnych bez konieczności wdrażania postępowań karno- administracyjnych- czytamy w odpowiedzi na interpelację radnej Agaty Gołaszewskiej.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Teraz wrocmy Do PUP. Przez caly rok dostali 9,6mln. Kase na otworzenie dzialalnosci najczesciej biora ludzie co maja nie zarejestrowana dzialalnosc, przerejestrowuja na inna osobe lub na lykniecie kasy bez robienia niczego. Po stazach tez laduja na bezrobociu. A dofinansowanie stworzenia etatu biora Kurpie i ludzie tego typu pokroju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

:*



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

ORANGE to najgorsza sieć jaka może być, jak rozwiązujesz umowę to dopiero ci dupę zawracają i dzwonią tysiąc razy z jakiego to powodu i oferują takie promocję że ho ho ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

złośliwość ludzka nie ma granic!

lolka spokojnie!

ja to guwnie 2 obglądam. dużo serialów jest i w naokoło powtarzajom.
jak jednego dnia siem nie uda, to na drugi można obglondnońć, albo i we sobote i we niedziele.

ale wewte weckendy to wcześnie wsać trzeba, co dla mnie udrenko jezd, bo ja wcześnie wstawać nie lubiejonca.

jak masz jakieś zapytanie, to do mnie siem udawaj! ja tu od niedługiego czasu porad udzielam, ale jusz ludziska mnie hfalić zaczynajom!

2 najlepsiejszym programem jezd!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

a nie lepiej zamówić przez internet? wybierasz jaką chcesz i masz dostawę do własnych drzwi, a do tego w wielu przypadkach duo taniej niż w sklepie stacjonarnym ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

proponuję odwiedziny w największych firmach miasta lub regionu. Z pewnością trzeba samemu poszukać, bo raczej ogłoszenia "chciałbym zostać sponsorem" nie znajdziesz ... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Witam kiedy jest najtaniej w uzywaku na primie ? Dziekuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

ja obróbkę zdjęc robię w photoshopie, ale gimp ma podobna funkcjonalność a jest darmowy i masz masę możliwości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Na jakiej stacji zagranicznej w TV a nie w internecie można obejrzeć dziś ten mecz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

uwazajcie na oszustow w orange,majac tel.na katre dzwonila do mnie jakas pani ze ladujac miesiecznie za 30 zł karte mam do orange za darmo i do innych sieci co 2 min.gratis,podpisalem umowe na3 lata a okazuje sie ze nie ma czegos takiego w orange



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

n

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

To jest Pryma nie Prima tak w gwoli wyjaśnienia może trochę poza tematem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

To zależy o co się pytasz. Jeśli jesteś w ciąży to możesz iść do niego ze względu na to, że jest ordynatorem ginekologii i jeśli chcesz rodzić w szpitalu w Łomży to warto zobaczyć jaki ma stosunek do pacjentek.
Natomiast jeśli chcesz iść na zwykłą wizytę to idź do kogoś innego np. dr Pijagin jest dobrym lekarzem lub dr Sokół też bez zarzutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Molsar34, nawiazujac do tego co napisales i w jaki sposob mozna cos zrobic dla poprawy zycia...
Otoż. NIC. A dlaczego? Przede wszystkim dlatego ze nikomu sie nie chce, zaczynajac od głowy czyli prezydenta. Jezeli jeden ma w dupie, reszta idzie za nim. Oczywiscie, sa ludzie ktorzy chcieli by cos dzialac, jednak sa skutecznie zablokowani przez reszte spoleczenstwa.
Idac dalej, wszystkie przepisy, kary, podatki rownie skutecznie zapobiegaja funkcjonowaniu przedsiebiorstw, nowo powstajacych, dlatego tez po prostu sie nie oplaca.

Mnie szczegolnie rusza sprawa pracy, jak widze rowniez i Was, drodzy forumowicze. Nie wnikajac juz do samego srodka "bezrobocia" czyli co zrobic aby miec prace, chce zajac sie inna sprawa.
Pracodawcy. Dlaczego zachowuja sie jak przyslowiowe swinie? Rozumiem, ze kto ma stanowisko i stale dochody nie latwo oderwie sie od koryta, ale czy mozna przez to byc zwyklym smieciem? Okazuje sie ze mozna... Teraz w Łomżewie ciezko spotkac sie z umowa o "stala prace". Czlowiek pracujacy jest wyzyskiwany, ponizany i zmuszany do prawie niewolniczej pracy czesto za marne grosze ktore starczaja tylko z miesiaca na miesiac. Ale, tez ten czlowiek pracujacy nie zrobi nic, z prostego powodu... Straci prace, a w dobie gdy pracodawca szuka tylko i wylacznie "Mlodych, 20-letnich z 20 letnim doswiadczeniem, po 3 kierunkach studiow, bez nałogow, bez zycia własnego, bez rodziny" bedzie mu ciezko sie pozbierac i stanac ponownie na nogi. Dodajmy do tego, ze bardzo duzo osob posiada pozyczki czy kredyty ktore tez musi w jakis sposob spłacic.
Ehh, podsumowywujac osoby, ktorzy zyskaja troche wladzy staja sie zwyklymi smieciami.Jasna sprawa, nie mowie tu o wszystkich pracodawcach, ja nie spotkalem sie jeszcze z kims kto chociazby, nawet mogl by byc wyrozumialy, przy tym mily i ewentualnie pomocny(czy w slowie czy czynie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

jak jusz zamknom, i nikogo nie ma, to łomikiem kudki trzeba pozrywać i sobie wybierasz.

tylko jak szła bendziesz, to ten łomik pod paledko schowaj, żeby Cie po drodze nie zwineli!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

tak, ale ratusz ma rozwiązanie, budowę bloków na 30 tys. ludzi oraz budowę "fabryk" na dawnych warsztatach drzewnych, która nie rozwiąże problemu z pracą w Łomży. Oczywiście żartuję, to denne pomysły ratusza, oby tak dalej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

DFX, ale kreatywnosc czy pomysl na zycie nie ma tutaj nic do gadania.
W jaki sposob pojedzie ci na mazury( z reszta i po co) osoba bezrobotna?
Z reszta, nawet dla osoby pracujacej jest to ciezki temat, zeby dostac urlop i do tego nie wydac znacznej ilosci pieniedzy. Wszedzie chodzi tylko o pieniadze wiadomo... Po co jechac do Warszawy, jezeli mieli bysmy cos u siebie? Wnioskuje ze masz prace, pewnie zero stresow, brak kredytow i wlasnej, zalozonej rodziny. Gdzies uslyszalem "Bogaty biednego nie zrozumie" i chyba cos w tym jest :)
Piszesz kolego o plusach, oczywiscie miasto ma plusy- jak juz wiekszosc z nas to wskazala: okolice, ciekawe miejsca na ODPOCZYNEK, ewentualnie uprawianie sportu:bieg,rower, kajaki.


Poza tym, to nie tylko łomzyniacy maja sklonnosc do narzekan :) tylko cala polska, jak nie swiat:) Przy czym pamietaj o wyjatkach, ktore jednak sa zagluszane przez ogol spoleczenstwa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idą święta i wzrost zakażeń

Hehe, to ja też nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie Ci ten żel i opiszesz swoje wrażenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org