piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ordo Iuris po raz drugi wyrzucone z biurowca

dijona nie odpowiada to może jest ktoś inny, kto wybielał sobie zęby samodzielnie w domu i podzieli się doświadczeniami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris po raz drugi wyrzucone z biurowca

W długie wieczory zawsze jestem w stanie zorganizować sobie czas poprzez rozmaite zajęcia. Nawet jak lenistwo da mi się we znaki to po prostu siadam i się nudzę :) To tez jakaś forma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris po raz drugi wyrzucone z biurowca

Wpm co Ty za brednie piszesz? Mam wrażenie, że Ty życia nie znasz. Jeśli nie bywasz w takich miejscach jak np. perfumeria to nie wypowiadaj się ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris po raz drugi wyrzucone z biurowca

hej może ktoś się orientuje gdzie w łomży można kupić dwójki kolekcjonerskie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris po raz drugi wyrzucone z biurowca

ja tu pierwszy raz od czasu niedługiego porad udzielam!

nawet taki mały jakiś na pół litra chciał mnie przewalić, że wpisowe mam postawić, a ja to nawet i litra bym postawiła i chleba ze szmalce i ogórasów bym nie poskąpiła, ale skont mam wiedzieć, czy on czegoś wiencej chciał nie bendzie?!

teraz już iść musze, bo te moje szkraby ze szkół wracajom i chleba nakroić i szmalcem posmarować, a i ogórasy pokroić musze, bo się pozadławiajom.
takie przepadziwe jakieś som! ale nic wazne, że rosnom!

ale pózniej sie jeszcze odezwe jak mi pronda nie odetno, bo ja chyba za pół roka zapomniała zapłacić! to może przez ten szmalec taka skleroza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris po raz drugi wyrzucone z biurowca

http://www.boro-laser.com.pl/p892,e37220-dyplom-z-okazji-pierwszej-komunii.html

chodzi mi o zamówienie, bo napis muszę zmienić

dziękuję





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org