piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie każda Kasia to De.bilka

200, 300, 500 osób bawi się doskonale jedna zostanie nie wpuszczona i jest afera. Wpuściliby to byłaby afera na forum, że za dużo ludzi w środku a za mało miejsca. kamil25 zal_pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie każda Kasia to De.bilka

Kleber pod waga maja umieszczone odważniki i dzięki temu miałeś w plecy tonę. A z tego co wiem na bramie w kopalni tona stoi po 350 zyla ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie każda Kasia to De.bilka

ja bralem w barburce i nie mam zdania ... dzis rano mialem 2 kawalki nie spalone calkiem . a w domu 18 stopni celcjusza. .. . ... . .. ... .

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie każda Kasia to De.bilka

he Takos miałem napisać o golonkach. Mistrzostwo świata... było.... niestety, albo kotlet firmowy, do tego zestaw surówek... było i się raczej nie wróci, a szkoda... znam osobiście i Krzyśka i Grażynkę, ale obecna kuchnia to już nie to samo... kiedyś to było jedno z niewielu miejsc gdzie można było dobrze zjeść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie każda Kasia to De.bilka

3 metry to 3 metry. Kierowca ciężarówki nie zauważył znaku albo uznał, że się zmieści. Tak czy siak wina leży po jego stronie. Jakby wybudowano tam wiadukt o wysokości 5 metrów lub więcej to pewnego dnia znalazłby się ktoś kto napisałby na tym forum: "Po co tam taki wysoki wiadukt skoro tylko rowery i traktory tamtędy jeżdżą? Pieniądze wyrzucone w błoto itp itd."
Wszystkich na raz ciężko zadowolić :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie każda Kasia to De.bilka

poszukaj sobie w google wieśniaro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie każda Kasia to De.bilka

Pani Ewa Krasowska.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org