sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Katastrofalna sytuacja w ratownictwie medycznym. „Jest taka rozpierducha, że wam się w głowach nie mieści!”

jesteś taka pewna, że od wczoraj zaszłaś ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katastrofalna sytuacja w ratownictwie medycznym. „Jest taka rozpierducha, że wam się w głowach nie mieści!”

Masakra... bym dodać zapomniał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katastrofalna sytuacja w ratownictwie medycznym. „Jest taka rozpierducha, że wam się w głowach nie mieści!”

o co Ci chodzi?? ja ich baardzo dobrze znam i mimo to nie podam żadnych numerów;d jeśli chcesz coś od lokalu to do nich dzwoń; numer do "Wenecji" jest ogólnie dostępny; jesteś z 2lo i wiąże się to z wczorajszym półmetkiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katastrofalna sytuacja w ratownictwie medycznym. „Jest taka rozpierducha, że wam się w głowach nie mieści!”

hahahhahahhahahahahahahahahahaha, nie badz smieszna :) i nie zycze sobie, zeby mnie ktos tutaj obrazal.
Ze Ty tak postepujesz, nie oznacza, ze inni rowniez. Z reszta nie po to zostal otworzony ten post tutaj, zeby siebie obrazac, wiec pohamuj, a jezeli nie masz takich informacji, ktore moga mi pomoc, to za przeproszeniem Zamknij sie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katastrofalna sytuacja w ratownictwie medycznym. „Jest taka rozpierducha, że wam się w głowach nie mieści!”

"Arecki123" Nie, nie jestem z IILO i moje pytanie nie wiąże się z wczorajszym półmetkiem? Po prostu mam swoje powody, dla ktorych zadalam to pytanie :) ale dzieki za wiadomosc, w szczegolnosci za uswiadomienie 'tereska25', ze jej komentarze sa nie na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katastrofalna sytuacja w ratownictwie medycznym. „Jest taka rozpierducha, że wam się w głowach nie mieści!”

zwalony jest

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org